StartAktualnościKONKURS LITERACKI "LUDZIE LISTY PISZĄ"

KONKURS LITERACKI "LUDZIE LISTY PISZĄ"

Dnia 16.05.2015 w Młodzieżowym Domu Kultury  nr 1 w Bydgoszczy odbył się koncert adresowany do uczestników konkursu literackiego,,Ludzie listy piszą", podczas którego wręczone zostały dyplomy i nagrody. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie klas piątych i szóstych :Julia Horoszczuk, Oliwia Staszak, Józef Jopkiewicz, Alicja Bączkowska, Maksymilian Burak i Adam Zadroga.III miejsce  zajęła Alicja Bączkowska a Oliwia Staszak i Adam Zadroga zdobyli wyróżnienia. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zamieszczone na stronie organizatora www.mdk1.bydgoszcz.pl/. Zachęcamy do lektury. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Tekst: Anna Kwiatkowska

 

 
_dsc9752.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 214 gości 

Statystyka

Odsłon : 625240

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016