StartAktualności"EKO - SKRZAT Z PRZYRODĄ POMORZA I KUJAW ZA PAN BRAT"

"EKO - SKRZAT Z PRZYRODĄ POMORZA I KUJAW ZA PAN BRAT"

20 maja 2015 r. uczniowie klas IIIb, IVa, IVb uczestniczyli w bezpłatnym wyjeździe do Tlenia, gdzie odbyły się warsztaty ekologiczne. Wycieczka była elementem Regionalnego Programu Ekologicznego "Eko - Skrzat z przyrodą Pomorza i Kujaw za pan brat". Zajęcia odbywały się na terenie Wideckiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie wzięli udział w dziesięciu krótkich warsztatach poświęconych ekosystemowi regionu. Poznali gatunki zwierząt, ptaków, ryb, i roślin występujących na tym obszarze. Uczestniczyli też w zajęciach na ścieżce ekologicznej, gdzie komponowali zapach lasu.

Poznali też różne sposoby ochrony środowiska. Mimo deszczowej pogody humory dopisywały, a smaczny i ciepły posiłek dodał energii. Dzieci zbierały punkty, za które otrzymywały nagrodę. Każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę koszulkę i czapkę z logo programu. Bardzo dziękujemy Organizatorom imprezy za możliwość udziału w tak ciekawym przedsięwzięciu.

 

Tekst: Małgorzata Lisiecka

 

 
img_4435.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Statystyka

Odsłon : 630372

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016