StartAktualnościSPOTKANIE AUTORSKIE Z WIKTOREM OKRÓJ

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIKTOREM OKRÓJ

W piątek, 22 maja gościliśmy w naszej szkole niepełnosprawnego poetę i autora tekstów piosenek, Wiktora Okrój. O godzinie 8:15 w sali gimnastycznej spotkał się z wszystkimi uczniami i nauczycielami. Tutaj uczniowie z klasy 3b i 4a, oraz panie Małgorzata Lisiecka i Lidia Gajda-Orlińska, na tle muzyki Wiktora, prezentowały teksty dostojnego gościa. Wiktor opowiedział o swoim życiu na wózku. Zapewnił zebranych o ogromnej radości, jaką czerpie z każdego spotkania i kontaktu z ludźmi. Mówił również o swojej ogromnej pasji, czyli pisaniu i komponowaniu. Pokazał sprzęt, który umożliwia mu realizację swoich zainteresowań. Spotkanie było bardzo wzruszające. Postawa Wiktora wywarła na zebranych uczniach i nauczycielach ogromne wrażenie. Nie obyło się bez łez. Serdecznie dziękuję pani Małgorzacie Lisieckiej oraz panom Markowi Powierskiemu i Sławomirowi Kujawa za pomoc w przygotowaniu spotkania. Wszystkim uczestnikom zaś składam ogromne wyrazy uznania za takie piękne przyjęcie niepełnosprawnego gościa.

 

 

Tekst: Lidia Gajda-Orlińska

 
_dsc9726.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

Statystyka

Odsłon : 625449

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016