StartAktualnościADAM ZADROGA I JÓZEF JOPKIEWICZ LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU SŁOWA W KATEGORII ""MALOWANE SŁOWEM"

ADAM ZADROGA I JÓZEF JOPKIEWICZ LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU SŁOWA W KATEGORII ""MALOWANE SŁOWEM"

Powołane przez Organizatora Jury pod przewodnictwem KATARZYNY WOLSKIEJ  oceniło prace plastyczne zgłoszone do Turnieju i przyznało nagrody i wyróżnienia. Znalazły się wśród nich prace naszych uczniów: szkic Adama Zadrogi do utworu A. Sapkowskiego ,, Wiedźmin" i praca Józia Jopkiewicza inspirowana utworem S. Lema. Wybrane dzieła wezmą udział w WYSTAWIE towarzyszącej finałowi Turnieju Słowa „Słowo źródłem inspiracji”, który odbędzie się w dnia  12 czerwca br. w Tucholskim Ośrodku Kultury. Wówczas autorzy wybranych prac poznają ostateczny werdykt jury.

 

 

Tekst: Anna Kwiatkowska

 
_dsc9750.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 67 gości 

Statystyka

Odsłon : 613647

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016