StartAktualnościKONKURS " MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZAK SIĘ BAWI"

KONKURS " MÓJ PRZYJACIEL ZWIERZAK SIĘ BAWI"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój Przyjaciel Zwierzak się bawi” zorganizowanym przez Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy w Bydgoszczy pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pana Piotra Całbeckiego. Zwierzak to najprawdziwszy przyjaciel i wspaniały towarzysz zabaw. Cele konkursu było uwrażliwienie dzieci na zwierzęta wokół nas, propagowanie wśród dzieci zachowań odpowiedzialnych w stosunku do zwierząt, poprzez realizację programu edukacyjnego dla dzieci szkół podstawowych. Dnia 23 maja br. laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie klasy Va Michalina Kołnierzak, Kacper Rolirad i Jan Santus.

Tekst: Honorata Pańka

 
_dsc9755.jpg

OKE Gdańsk

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości 

Statystyka

Odsłon : 599307

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016