StartAktualnościLEKCJA W BIBLIOTECE KLASY 3C

LEKCJA W BIBLIOTECE KLASY 3C

Dnia 20 maja 2015 roku (środa) klasa 3 c , w związku z tematyką lekcji o książkach, udała się na zajęcia do szkolnej biblioteki. Podczas spotkania p. Izabela Nowak opowiadała o pracy bibliotekarza, jak bardzo jest ciekawa, ale również wbrew pozorom trudna. Uczniowie dowiedzieli się jaką pracę musi wykonać bibliotekarz z każdą książką zanim trafi ona na regał biblioteczny, a następnie do czytelnika. Dowiedzieli się również w jaki sposób najszybciej można znaleźć upragnioną książkę. Terminy: karta czytelnicza,katalog biblioteczny, sygnatura czy rewers uczniom klasy 3 c nie są już obce.

Tekst: Sylwia Zarębska

 
_dsc9751.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości 

Statystyka

Odsłon : 624343

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016