StartAktualności"SMACZNE GALARETKI ZAJADAM , INNYM PRZEZ TO POMAGAM"

"SMACZNE GALARETKI ZAJADAM , INNYM PRZEZ TO POMAGAM"

Dnia 18 maja 2015r. w naszej szkole, dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Rady Rodziców,  odbyła się akcja charytatywna pod hasłem “Smaczne galaretki zajadam, innym przez to pomagam”. Aby wziąć w niej udział, wystarczyło zakupić kolorową galaretkę za symboliczną złotówkę. Akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że galaretki zostały wyprzedane w ciągu niespełna dziesięciu minut. Na prośbę uczniów, akcja została powtórzona w czwartek 22 maja - wtedy to galaretki “zniknęły” równie szybko. Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na rzecz potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że dzieci są tak otwarte na pomoc drugiemu człowiekowi. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za aktywne przyłączenie się do akcji i nieocenioną pomoc.

Tekst: Anna Kuczora