StartSzkołaNasze osiągnięciaNasze osiągnięcia 2012/2013

Nasze osiągnięcia 2012/2013

Nasze osiągnięcia 2012/2013

L.P

Nazwisko i imię

KL.

Nasze osiągnięcia

Opiekun

1

Kotowska Michalina

Va

III miejsce

Festiwal słowa , czyli

integracyjne zmagania

młodych artystów”

Bydgoszcz 2012

 

Małgorzata Lisiecka

2

Staszak Oliwia

III c

Wyróżnienie

w kategorii „Soliści”

w VII Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym „Frajda”

Bydgoszcz 2012

 

Genowefa Sadowy

3

Wysota Marta

IIIc

Wyróżnienie

w kategorii „Soliści”

w VII Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym „Frajda”

Bydgoszcz 2012

 

Genowefa Sadowy

4 Zespół "Słoneczka" IIIc

II miejsce

w kategorii „Zespół”

w VII Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym „Frajda”

Bydgoszcz 2012


Genowefa Sadowy
5 Oliwia Jańczak IIIa

I miejsce

w kategorii I-III

w Międzyszkolnym Konkursie

"Pięknie Czytam"

Nowa Wieś Wielka 2012

 

Krystyna Kubicka
6 Małgorzata Pełelska Vb

II miejsce

w kategorii IV-VI

w Międzyszkolnym Konkursie

"Pięknie Czytam"

Nowa Wieś Wielka 2012

 

Anna Kwiatkowska
7. Marta Wysota IIIc

I miejsce

w Konkursie Artystycznym

"Śpiewam i ..."

Bydgoszcz 2012

 

Genowefa Sadowy
8. Kacper Zybała Vc

Wyróżnienie

w Konkursie Artystycznym

"Śpiewam i ..."

Bydgoszcz 2012

 

Małgorzata Lisiecka
9. Martyna Wielgus Vb

Wyróżnienie

w Wojewódzkim

Konkursie Literackim

"Gdyby obrazy Wyczóła mówiły,

świat literatury by wzbogaciły"

Bydgoszcz 2012

 

Anna Kwiatkowska
10. Żaklina Polacka Vc

Wyróżnienie

w Wojewódzkim

Konkursie Literackim

" Gdyby obrazy Wyczóła mówiły

świat literatury by wzbogaciły"

Bydgoszcz 2012

 

Małgorzata Lisiecka
11 Filip Staszak VIa

zakwalifikowanie się

do etapu rejonowego

Wojewódzkiego Konkursu

Przedmiotowego z Matematyki


Barbara Kaniewska
12

Dominika Mądrowska

Kacper Kwiatkowski

Kacper Golnik

Oskar Frąckowiak

 

VIb

Vc

VIa

VIa

II miejsce

w Drużynowych Mistrzostwach

Powiatu Bydgoskiego w Szachach

Solec Kujawski 2013

Krzysztof Strzelecki
13

Marcel Głon

Mateusz Słaboszewski

Bartłomiej Ćwierdziński

Borys Wiesiołowski

Filip Dusza

Patryk Frontczak

Marcin Tamfal

Krystian Szportun

Kacper Pieniążek


Va

VIa

VIa

VIa

VIa

VIa

VIa

VIb

VIb

I miejsce

w Mistrzostwach Gminy

w Piłce Siatkowej Chłopców

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

II PÓŁROCZE

 

L.P.

Nazwisko i imię

kl.

Nasze osiągnięcia

opiekun

 

1

 

Teatr „Fantazja”

Vb,

IVc,

IIIa

 

I miejsce

(kategoria klas IV-VI- teatr)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „ KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

 

Anna Kwiatkowska

2

 

Zespół „Słoneczka”

IIIc

 

I miejscce

(kategoria klas I-III- teatr)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

Genowefa Sadowy

3

 

Oliwia Staszak

IIIc

 

I miejsce

(kategoria klas I-III – soliści)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

Genowefa Sadowy

4

 

Żaklina Polacka

 

Vc

 

II miejsce

(kategoria klas IV- VI – soliści)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

 

Małgorzata Lisiecka

5

 

 

 

 

Tadeusz Malicki Vb

II miejsce

w Międzyszkolnym Wieloboju Korczakowskim

"Świat dziecięcych marzeń"

(projekt plakatu)

Anna Kwiatkowska
6.

 

Kacper Kąkolewski

 

IVc

II miejsce

w Międzyszkolnym Wieloboju Korczakowskim

"Świat dziecięcych marzeń"

( kategoria literacka)

 

Anna Kwiatkowska
7.

 

Marcin Czajkowski

Marcel Głon

Filip Dusza

Mateusz Słaboszewski

Patryk Frontczak

Borys Wiesiołowski

Bartłomiej Ćwierdziński

Kacper Pieniążek

Marcin Tamfal

Krystian Szportun

 

 

 

Va

Va

VIa

VIa

VIa

VIa

VIa

VIb

VIb

VIb

 

 

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Minipiłce Siatkowej

Koronowo 2013

 


Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

8.

 

Filip Staszak

 

 

 

VIa

 

III miejsce

w etapie rejonowym

konkursu matematycznego

"Liga Zadaniowa"

Bydgoszcz 2013

 

Barbara Kaniewska

 

9.

 

 

Filip Staszak VI a

 

Finalista Kuratoryjnego

Konkursu Przedmiotowego

z Języka Polskiego

Bydgoszcz 2013

 

Renata Raczyńska

10.

 

 

 

Oliwia Staszak

 

 

 

IIIc

I miejsce w kategorii I-III

na "Przeglądzie Muzycznym"

Bydgoszcz 2013


Genowefa Sadowy
11.

 

 

Dominika Głowiak

 


Vb

II miejsce w kategorii IV-VI

na "Przeglądzie Muzycznym"

Bydgoszcz 2013

Anna Kwiatkowska
12.

 

Marta Nowacka

Filip Staszak

Kacper Jurek


VIa

VIa

VIb

 

I miejsce  w Międzygminnym

Konkursie Matematycznym

"Zmagania z Królową Nauk"

Białe Błota 2013


Barbara Kaniewska
13.

 

Zuzanna Raczyńska

Michalina Nowak

Weronika Kustosz

 

Va

Vb

Vc

II miejsce

w Międzygminnym Konkursie

"Spotkajmy się na Olimpie"

Bydgoszcz 2013

Anna Kwiatkowska

Renata Raczyńska

Małgorzata Lisiecka

14

 

Gabriela Kąkolewska

 

IIIa

 

I miejsce w V edycji

Regionalnego Konkursu Historycznego

"Dzieje Polski"

"Jagiellonowie na tronie Polski"

(kategoria plastyczna)

Bydgoszcz 2013

 

Krystyna Kubicka
15

 

Jan Santus

 

IIIa

 

Wyróżnienie w V edycji

Regionalnego Konkursu Historycznego

"Dzieje Polski"

"Jagiellonowie na tronie Polski"

(kategoria plastyczna)

Bydgoszcz 2013

 

Krystyna Kubicka
16

 

Michalina Kołnierzak

 

IIIa

 

Wyróżnienie w V edycji

Regionalnego Konkursu Historycznego

"Dzieje Polski"

"Jagiellonowie na tronie Polski"

(kategoria: wiedza historyczna)

Bydgoszcz 2013

 

Krystyna Kubicka
17.

 

Zespół "Ósemka"

Michalina Kotowska

Martyna Bartoszak

Milena Jułga

Milena Mętel

Kalina Król

Justyna Puzio

Milosz Kwiatkowski

 

 

 

IVc,Va,

Vc

III miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

( kategoria: zespoły muzyczne)

Złotniki Kujawskie 2013

Ryszard Kubat
18.

 

Zespół "Słoneczka"

Marta Wysota

Oliwia Staszak

Maja Grzybowska

Julia Horoszczuk

Julia Jaworska

Dobrawa Tychmann

Agata Silecka

 

IIIc

Wyróżnienie

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: zespoły muzyczne)

Złotniki Kujawskie 2013

Genowefa Sadowy
19.

 

Zespół "Takt"

Natalia Buczek

Vanessa Andryszak

Weronika Kustosz

Milena Jułga

Klaudia Grzybowska

Kacper Kwiatkowski

Kacper Zybała

Krzysztof Maziarka

Mateusz Górski

Łukasz Ćwikliński

 

 

Vc

Wyróżnienie

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa"2013

( kategoria: zespoły muzyczne)

Złotniki Kujawskie 2013

Małgorzata Lisiecka
20.

 

Oliwia Staszak

 

IIIc

 

I miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: soliści )

Złotniki Kujawskie 2013


Genowefa Sadowy
21


Justyna Puzio

 

IVc

 

III miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: soliści)

Złotniki Kujawskie 2013


Ryszard Kubat
22

 

Kacper Zybała

 

Vc

 

Wyróżnienie

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: soliści)

Złotniki Kujawskie 2013

 

 

Małgorzata Lisiecka
23

 

Marta Wysota

Maja Grzybowska

IIIc

 

I miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: taniec)

Złotniki Kujawskie 2013


Genowefa Sadowy
24

 

Gabriela Kąkolewska

 

IIIa

 

I miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: recytatorzy)

Złotniki Kujawskie 2013

 

Krystyna Kubicka
25


Dominika Głowiak

 

Vb


II miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: recytatorzy)

Złotniki Kujawskie 2013

 

Anna Kwiatkowska
26.

 

Zuzanna Raczyńska

Michalina Nowak

Weronika Kustosz

 

Va

Vb

Vc

I miejsce

w IV Powiatowym Konkursie Mitologicznym

"Na Olimpie - śladami przeszłości"

Nowa Wieś Wielka


Anna Kwiatkowska

Małgorzata Lisiecka

Renata Raczyńska

27

 

Tadeusz Malicki

Marcin Sucharski

 

Vb

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim

Konkursie Multimedialnym

"Maria Konopnicka

-życie- twórczość- inspiracje"

Biała Podlaska 2013


Anna Kwiatkowska

Izabela Nowak

28 Józef Jopkiewicz IIIb

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur 2013"

kategoria "Maluch"

 

Hanna Tomaszewska
29

 

Jeremi Rybicki

IIIa

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur 2013"

kategoria " Maluch"

 

Krystyna Kubicka
30

 

Zuzanna Raczyńska

 

Va

 

Ocena "5"

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Angielskiego "Fox"

 

Paulina Michałek
31

 

Anna Kosińska

 

IVa

 

Ocena "5"

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Angielskiego "Fox"

 

Iwona Ciesiółka
32.

 

Alicja Bączkowska

 

IVa

 

Ocena "5"

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Angielskiego "Fox"

 

Iwona Ciesiółka

 

33.

Gabriela Kąkolewska IIIa

 

I miejsce w kategorii recytacja

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Krystyna Kubicka

34.

 

Oliwia Staszak IIIc

 

I miejsce w kategorii recytacja

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Genowefa Sadowy
35.

 

Anna Kosińska


 

IVa

 

 

I miejsce w kategorii plakat

"Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Małgorzata Lisiecka
36.


Wiktoria Mielniczek

 

IVc

 

II miejsce w kategorii prezentacja

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013

 

Katarzyna Giżycka
37.

 

Natalia Andryszak

 

Vb

 

Wyróżnienie  w kategorii

"Interpretacja teatralna dowolnego tekstu

Juliana Tuwima z wykorzystaniem

środków multimedialnych"

w Powiatowym Konkursie

"Ja i... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Anna Kwiatkowska
38.

 

 

Filip Staszak

 


VIa

I miejsce w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"


Barbara Kaniewska
39.

 

Julia Horoszczuk

 

IIIc

 

I miejsce w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"

 

Genowefa Sadowy
40.

 

Oliwia Jańczak

 

IIIa

 

III miejsce w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci  I Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"

 

Krystyna Kubicka
41.

 

Kacper Jurek

 

VIb

 

III miejsce  w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"

 

Honorata Pańka
42.

 

Filip Staszak

 

VI a

 

II miejsce

w Międzygminnym Konkursie

"Matematyka jest wszędzie"

Brzoza 2013


Barbara Kaniewska
 

img_4435.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 54 gości 

Statystyka

Odsłon : 613353

Logowanie



Chór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016