StartCyfrowa szkołaProgram "Cyfrowa szkoła" - pilotaż

Program "Cyfrowa szkoła"

KONKURS MULTIMEDIALNY

W dniach 8-9.04.2013 odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego Fun English. W konkursie wzięło udział 79 uczniów z klas I – VI. Był to konkurs w pełni multimedialny.

Więcej…

 

W INTERNETOWYM TEATRZE

21 marca 2013 uczniowie naszej szkoły , dzięki posiadanym multimediom,  w ramach telewizyjnego projektu "Internetowy teatr dla szkół"  mogli obejrzeć transmisję spektaklu "Pinokio" ze szczecińskiego teatru "Pleciuga".

Więcej…

 

ZAJĘCIA W CYFROWEJ SZKOLE

Lekcja matematyki w klasie IV b .

Uczniowie wykonywali ćwiczenia rachunkowe ze strony www.matzoo.pl .  Na załączonych poniżej zdjęciach widać zaciekawienie uczniów . O rozwiązanie  problemów technicznych uczniowie mogli poprosić nauczyciela prowadzącego zajęcia .

Więcej…

 

ZASADY WSPÓŁPRACY ZESPOŁU TIK

Przygodę  z Cyfrową Szkołą – sprzętem dostarczonym w ramach realizacji projektu rozpoczęliśmy 2 stycznia 2013 r . Pierwszym zadaniem było określenie zasad współpracy zespołu TIK  ( technologia informacyjno – komunikacyjna ) .

Więcej…

 

PROGRAM "CYFROWA SZKOŁA"

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej jest jedyną w gminie, jedną z 25 w województwie i jedną z 400 w kraju, które zostały zakwalifikowane do udziału w pilotażowym programie Cyfrowa Szkoła. Jest to program rządowy ukierunkowany na rozwój kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK).

Więcej…

 

_dsc9731.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 159 gości 

Statystyka

Odsłon : 624284

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016