StartSzkołaNasze osiągnięciaNasze osiągnięcia 2013/2014

Nasze osiągnięcia 2013/2014

Nasze osiągnięcia 2013/2014


L.p.

Nazwisko i imię

kl.

osiągnięcie

Opiekun

1.

Mętel Milena

VIa

III miejsce

powiatowym w konkursie plastycznym

"Recykling ratunkiem dla świata"

Bydgoszcz 2013


Anna Filipiak

2. Polacka Żaklina VIc

II miejsce

w Pierwszym Powiatowym Konkursie

Piosenki Religijnej

kategoria "soliści"

Jaksice 2013

 

Małgorzata Lisiecka
3. Zespół teatralny "Fikcja" IVc

I miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym

"Frajda" 2013  kategoria "teatr"

Bydgoszcz 2013

 

Katarzyna Giżycka
4. Zespół teatralny "Fantazja" VIb,IVa,Vc

II miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym"

Frajda"2013 kategoria "teatr"

Bydgoszcz 2013

 

Anna Kwiatkowska
5. Gabriela Kąkolewska IVa

I miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym

"Frajda 2013

kategoria "teatr jednego aktora"

Bydgoszcz 2013


Anna Kwiatkowska
6. Michalina Kotowska VIa

III miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym

"Frajda" 2013

kategoria "teatr jednego aktora"

Bydgoszcz 2013

 

Małgorzata Lisiecka
7. Zespół "Słoneczka" IVc

I miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym

"Frajda 2013"

kategoria "zespół wokalny"

Bydgoszcz 2013

 

Daria Urbaniak
8.

 

Alicja Świderska

 

IIa

I miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

"Na tropach sztuki. Impresje jesienne"

Bydgoszcz 2013


Krystyna Królikowska

 

9.

 

Malwina Fijałkowska

IIa

II miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

"Na tropach sztuki. Impresje jesienne"

Bydgoszcz 2013


Krystyna Królikowska

 

10.

 

Jakub Kamiński

IIa

III miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

"Na tropach sztuki. Impresje jesienne"

Bydgoszcz 2013


Krystyna Królikowska
11.

 

Alicja Kunda


IIa

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

"Las - jego mieszkańcy"

Tuczno 2013


Krystyna Królikowska

II Półrocze
1.

Michalina Kotowska

Kacper Kwiatkowski

Kacper Zybała

Jakub Kaczmarek


VIa

VIc

VIc

VIc

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu w Szachach

Solec Kujawski 2014


Krzysztof Strzelecki
2. Zespół teatralny "Fantazja"

VIb, Vc,

IVa,b,c,Ia

 

II miejsce

w XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA 2014

kategoria: widowisko bożonarodzeniowe

Złotniki Kujawskie 2014

 

Anna Kwiatkowska
3.

Chór szkolny:

Zofia Bielik

Zuzanna Wojtarowicz

Oliwia Pasik

Aleksandra Rzepa

Milena Kozłowska

Dobrawa Tychmann

Maja Grzybowska

Oliwia Staszak

Marta Wysota

 

 

IVb

IVb

Vb

Vb

Vb

IVc

IVc

IVc

IVc

 

III miejsce

w XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA 2014

kategoria: zespoły

Złotniki Kujawskie 2014

Daria  Urbaniak
4. Zuzanna Raczyńska VIa

 

Laureatka Kuratoryjnego

Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

Bydgoszcz 2014

 

Renata Marciniak
5. Małgorzata Pełelska VIb

 

Laureatka Kuratoryjnego

Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

Bydgoszcz 2014

 

Honorata Pańka
6.

Marcel Głon

Marcin Czajkowski

Mateusz Jefimuk

Adam Klecha

Jakub Kaczmarek

Kacper Szelągowski

Damian Pałyga

Kacper Oskwarek

Michał Czyż

Dominik Drąg

Jakub Radzicki

Kacper Zybała


VI, V

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Mini Koszykówce

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

7 Wiktoria Gackowska VIa

 

II miejsce

w XXVIII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej "Harfa"2014

kategoria: prezentacja teatralna

Złotniki Kujawskie 2014

 

Małgorzata Lisiecka
8

Maja Grzybowska

Marta Wysota

IVc

 

Wyróżnienie

w XXVIII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej "Harfa"2014

kategoria: taniec

Złotniki Kujawskie 2014

 

9.

Aleksandra Rzepa

Zuzanna Raczyńska

Michalina Nowak

Vb, VIa,VIb

 

I miejsce

w V Powiatowym Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie - śladami przeszłości"

Nowa Wieś Wielka 2014

 

Anna Kwiatkowska

Małgorzata Lisiecka

Renata Raczyńska

10. Jakub Winiecki Ia

 

II miejsce

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria : wiedza historyczna

 

Hanna G. Tomaszewska
11. Marcelina Domagała Ic

Wyróżnienie

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria: wiedza historyczna

 

Krystyna Kubicka
12. Marta Paciorek Ic

Wyróżnienie

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria: wiedza historyczna

 

Krystyna Kubicka
13. Maksymilian Polkowski Ic

Wyróżnienie

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria : wiedza historyczna

 

Krystyna Kubicka

 

14.

 

Zespół teatralny "Fantazja"

 

VIb,IVa,Ia,

IVb

 

III miejsce

w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym

"Maski 2014"

Maksymilianowo 2014


Anna Kwiatkowska

 

15.

 

Zespół teatralny "Fikcja"

 

IVc

 

III miejsce

w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym

"Maski 2014"

Maksymilianowo 2014


Katarzyna Giżycka

 

16. Marzena Giżycka Ia

 

II miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014


Marzena Rudzka

 

 

 

17.

 

Alicja Świderska

 

IIa

 

III miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014

 

Marzena Rudzka

 

18.

 

Gabriela Kąkolewska

 

IVa

 

II miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014


Wiesława Radzikowska

 

19

 

Natalia Świderska

 

IVb

 

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014


 

Wiesława Radzikowska

 

20

 

Oliwia Hotloś VIb

 

I miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria fotograficzna

Łochowo 2014


Wiesława Radzikowska

 

21

 

Milena Jułga

VIc

 

III miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria fotograficzna

Łochowo 2014


Wiesława Radzikowska

22

 

Adam Zadroga

Vc

 

II miejsce

w konkursie literackim

"Bydgoszcz - wyjątkowe miasto"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

23

 

Michalina Nowak VIb

 

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Bydgoszcz- wyjątkowe miasto"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

24

 

Małgorzata Pełelska


VIb

 

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Bydgoszcz - wyjątkowe miasto"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

25


Sebastian Jaworski


VIa

 

Laureat konkursu

"o legitymację szkolną"

Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

Bydgoszcz 2014

 

 

Anna Filipiak

 

26

 

Wojciech Kaniasty

 

IIIb

 

III miejsce

w ogólnopolskim konkursie

literacko-plastycznym "Mój kolega Lolek"

Instytut Dialogu Międzykulturowego

im. Jana Pawła II w Krakowie

 

Marzena Rudzka

 

27

 

Jakub Kamiński

 

IIa

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur 2014"

kategoria : Żaczek


Krystyna Królikowska

 

 

28

 

Marcin Rudzki

 

IVb

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym  Konkursie

Matematycznym "Kangur 2014"

kategoria : Maluch IV

 

Aleksandra Bicka

 

 

29

 

Kacper Rolirad

 

IVa

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym 'Kangur 2014"

kategoria : Maluch IV


Honorata Pańka

 

30

 

Józef Jopkiewicz

 

IVb

 

Wyróżnienie

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

pod nazwą "Malowane słowem"

Bydgoszcz 1014


 

Anna Kwiatkowska

 

 

31

 

Michalina Nowak

 

VIb

 

Wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

"Scenariusz sztuki teatralnej

dla szkolnego teatru"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

32

Maja Andrzejewska

Jakub Kamiński

 

IIb

IIa

 

I miejsce

oraz tytuł Małego Mistrza Matematyki

w Powiatowym Konkursie Matematycznym

dla klas II i III

Nowa Wieś Wielka 2014


 

Lidia Gajda-Orlińska

Krystyna Królikowska

33

Julia Horoszczuk

Gabriela Kąkolewska

Józef Jopkiewicz

IVc

IVa

IVb

III miejsce

w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu

Literackiego “W zaczarowanym świecie baśni,

czyli praca nad rozwojem wyobraźni

z wykorzystaniem globalnej sieci elektronicznej”.


Katarzyna Giżycka

Renata Raczyńska

Anna Kwiatkowska

 

34 Gabriela Kąkolewska IVa

 

I miejsce : kategoria recytatorska kl. IV-VI SP

w finale Turnieju Słowa

organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek

Kultury i Sztuki w Bydgoszczy


Renata Raczyńska
 

_dsc9730.jpg

OKE Gdańsk

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości 

Statystyka

Odsłon : 600764

Logowanie



Chór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016