StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjne"Ćwiczyć każdy może" - Rok Szkoły w Ruchu

"Ćwiczyć każdy może" - Rok Szkoły w Ruchu

ĆWICZYMY ZUMBĘ

Uczniowie klasy IIIb i VIc tańczyli wspólnie ZUMBĘ. Taniec, który rozwesela, poprawia nastrój, a przede wszystkim pozwala wesoło i aktywnie zrelaksować się w przerwie między lekcjami, które wymagają dużego wysiłku umysłowego.Ten taniec to fuzja tańca i aerobiku, zainspirowana latynowskimi rytmami.   W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza „baw się i ruszaj”.

Więcej…

 

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

18 i 19.03. 2014 odbyły się spotkania z dietetykiem. W spotkaniu wzięły udział 4 klasy (5a,b,c oraz 6a). Podczas spotkania pani dietetyk  rozmawiała z uczniami na temat zdrowego sposobu odżywiania. Zwróciła uwagę uczniów na szkodliwe substancje pojawiające się w wielu produktach żywnościowych oraz zachęciła do uważnego czytania wszystkich informacji na opakowaniach w/w  produktów.

Więcej…

 

SPOTKANIE INTEGRACYJNE UCZNIÓW KLAS I I DZIECI Z PRZEDSZKOLA "STOKROTKA"

Dnia w naszej szkole odbyło się integracyjne spotkanie dzieci z Przedszkola ,,Stokrotka” z grupy zerowej z dziećmi z klas pierwszych naszej szkoły. Spotkanie miało na celu promocję zdrowego stylu życia poprzez sportowe zabawy ruchowe.

Więcej…

 

KONKUR WIEDZY O ZDROWIU I BEZPIECZEŃSTWIE

W styczniu w naszej szkole odbył się szkolny konkurs ,,Wiedzy o zdrowiu i bezpieczeństwie”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II i III. Celem konkursu było propagowanie wśród uczniów wiedzy prozdrowotnej oraz aktywności ruchowej. Uczniowie mieli możliwość wykorzystania zdobytych wiadomości i umiejętności do wykonywania zadań praktycznych poprzedzonych zespołową rywalizacją w konkurencjach sportowych.

 

Więcej…

 

NAUKA PŁYWANIA

 

Pierwszy wyjazd oraz pierwszą lekcję nauki pływania odbyła  się 15 marca 2014roku. Wszyscy uczestnicy byli  bardzo  zadowoleni  z tego wyjazdu i  z niecierpliwością czekają na następny.

Więcej…

 

Strona 1 z 2

_dsc9730.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

Statystyka

Odsłon : 624338

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016