StartOferta edukacyjnaProjekty edukacyjne"Ćwiczyć każdy może" - Rok Szkoły w Ruchu

"Ćwiczyć każdy może" - Rok Szkoły w Ruchu

NASZ UDZIAŁ W PEDROS CUP

31 stycznia 2014 roku  uczestniczyliśmy w zawodach lekkoatletycznych Pedros Cup, które odbyły się w Hali Łuczniczka.  W wyjeździe wzięli udział przedstawiciele   z wszystkich klas. Kibicowaliśmy sportowcom z ogromnym zaangażowaniem. Zaznaczyliśmy swoją obecność na hali transparentem i flagą naszej Gminy.

Więcej…

 

TURNIEJ PLUSZOWEGO MISIA

28 listopada w Szkole Podstawowej w Brzozie odbyły się sportowe rozgrywki klas I-III (etap gminny) do Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego  "Pluszowy Miś". Uczestnicy     z naszej szkoły świetnie pokonywali przeróżne przeszkody. Walka o każdy punkt dostarczyła nam niezapomnianych emocji.

Więcej…

 

"ŚNIADANIE DAJE MOC"

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki , lepiej  koncentrują się podczas lekcji i mają więcej siły do zabawy.Dlatego  też w piątek, 8.11.2013r.  uczniowie  z klas 1-3  przyłączyli się  do ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc organizując w swoich klasach  i wspólnie  spożywając  zdrowe, pyszne , kolorowe, śniadania .

 

Więcej…

 

SPACER KLAS IV PO ŚCIEŻCE "BUCZYNA"

W dniu 28 września 2013 r. odbył się Rajd Pieszy ścieżką dydaktyczną „Buczyna”, w którym wzięli udział uczniowie klas IV wraz z rodzicami. Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o życiu lasu.

Więcej…

 

RAJD ROWEROWY

5 października klasa 6c wybrała się na jesienny, rowerowy rajd. Naszą metą był plac zabaw w Dąbrowie Wielkiej, gdzie urządziliśmy naszym kolegom zabawny Dzień Chłopaka. Następnie włączyliśmy się w akcję "Sprzątanie świata" i wesoło przy ognisku spędziliśmy czas.

Więcej…

 

Strona 2 z 2

img_4438.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Statystyka

Odsłon : 629995

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016