StartSzkołaNasze osiągnięciaNasze osiągnięcia 2015/2016

Nasze osiągnięcia 2015/2016

`

L.p.

Imię i Nazwisko

kl.

osiągnięcie

Opiekun

1.

Blanka Brzykcy

Ib

Wyróżnienie

w Archidiecezjalnym

Konkursie Plastycznym

"Po co Aniołom skrzydła"

Inowrocław 2015

Wiesława Radzikowska

2. Józef Jopkiewicz VI b

Wyróżnienie

w Archidiecezjalnym

Konkursie Plastycznym

"Po co Aniołom skrzydła"

Inowrocław 2015


Wiesława Radzikowska
3. Gabriela Gajda II b

III miejsce

w Powiatowym Konkursie

Piosenki Religijnej

Kategoria klas I-III

Jaksice 2015

 

Marzena Rudzka
4. Gabriela Kąkolewska VI b

II miejsce

w Powiatowym  Konkursie

Piosenki Religijnej

Kategoria klas IV-VI

Jaksice 2015


Wiesława Radzikowska
5. Zespół "Promyki" IIb

III miejsce

w Powiatowym Konkursie

Piosenki Religijnej

Kategoria klas I-III

Jaksice 2015

 

Marzena Rudzka
6. Zespół "Tonacja" Va

III miejsce

w Powiatowym Konkursie

Piosenki Religijnej

kategoria klas IV-VI

Jaksice 2015

Małgorzata Lisiecka
7. Chór szkolny  I-III I-III

 

Wyróżnienie w finale

XVIII  Bydgoskiego Festiwalu

Piosenki   i Tańca

„Muzyczna jesień”,

Bydgoszcz 2015

 

Daria Urbaniak
8. Jakub Kamiński IVa

II miejsce

w XIII Powiatowym Konkursie

" Mistrz Arytmetyki "

Kategoria klas IV

Ostromecko 2015


Honorata Pańka
9. Maksymilian Polkowski IIIc

Wyrożnienie

w XIII Powiatowym Konkursie

"Mistrz Arytmetyki"

Kategoria klas IV

Ostromecko 2015


Krystyna Kubicka
10. Vanessa Fic III c

Wyróżnienie

w XIII Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2015


Krystyna Kubicka

 

11 Marcelina Domagała III c

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Granice Wyobraźni"

Toruń 2015


Krystyna Kubicka
12 Vanessa Fic III c

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Granice Wyobraźni"

Toruń 2015


Krystyna Kubicka
13 Lilianna Polak III b

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Granice Wyobraźni"

Toruń 2015


Daria Urbaniak
14 Agata Filipiak Vb

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Granice Wyobraźni"

Toruń 2015


Anna Kwiatkowska

 

15. Józef Jopkiewicz VIa

Laureat

Wojewódzkiego Konkursu

Przedmiotowego  z Przyrody

Bydgoszcz 2016


Honorata Pańka

Renata Marciniak

16. Jan Santus VIa

Finalista

Wojewódzkiego Konkursu

Przedmiotowego z Przyrody

Bydgoszcz 2016


Honorata Pańka

Renata Marciniak

17. Teatr "Fantazja" kl.IV-VI

II miejsce

na Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA

Złotniki Kujawskie   2016

 

Anna Kwiatkowska
18. Jakub Szews VIb

Nagroda Aktorska

na Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA

Złotniki Kujawskie 2016


Anna Kwiatkowska
19. Teatr "Maska" IV-VI

III miejsce

na Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA

Złotniki Kujawskie 2016


Małgorzata Lisiecka
20. Oliwia Staszak VIc

 

Wyróżnienie w kategorii "soliści"

na Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA

Złotniki Kujawskie 2016

 

Daria Urbaniak
21 Maja Grzybowska VIc

 

Finalistka

Wojewódzkiego Konkursu

Przedmiotowego

z Języka Polskiego

Bydgoszcz 2016


Katarzyna Giżycka
22 Jakub Winiecki IIIa

I miejsce

Kategoria klas I-III

w Powiatowym Konkursie

Poezji i Prozy

Religijnej

Księdza Jana Twardowskiego

Nowa Wieś Wielka 2016


Hanna Tomaszewska
23 Marta Paciorek IIIc

II miejsce

Kategoria klas I-III

w Powiatowym Konkursie

Poezji i Prozy

Religijnej

Księdza Jana Twardowskiego

Nowa Wieś Wielka 2016


Krystyna Kubicka
24 Julia Horoszczuk VIc

I miejsce

Kategoria klas IV-VI

w Powiatowym Konkursie

Poezji i Prozy

Religijnej

Księdza Jana Twardowskiego

Nowa Wieś Wielka 2016


Katarzyna Giżycka
25 Monika Bączkowska VIa

Wyróżnienie

kategoria klas IV-VI

w Powiatowym Konkursie

Poezji i Prozy

Religijnej

Księdza Jana Twardowskiego

Nowa Wieś Wielka 2016


Małgorzata Lisiecka

 

26 Teatr Maska" I-VI

III miejsce

w VI Powiatowym Przeglądzie

Teatrów Dziecięcych "Maski"

Maksymilianowo 2016


Małgorzata Lisiecka
27 Maja Grzybowska VIc

Finalistka

Konkursu Przedmiotowego

z Języka Polskiego

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

2016


Katarzyna Giżycka
28 Józef Jopkiewicz VIa

Laureat

Konkursu Przedmiotowego

z Przyrody

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

2016


Honorata Pańka

Renata Marciniak

29 Jan Santus VIa

Finalista

Konkursu Przedmiotowego

z  Przyrody

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

2016

Honorata Pańka

Renata Marciniak

30 Zofia Bielik VIb

III miejsce

w II Międzywojewódzkim  Konkursie

Wiolonczelowo-Kontrabasowym

w grupie czwartej kontrabasów

Kowalewo Pomorskie 2016

 

31 Chór Szkolny I-III

I miejsce

w XXX Powiatowym Przeglądzie

Artystycznym "HARFA"

w kategorii zespół wokalny

Złotniki Kujawskie 2016


Daria Urbaniak

 

32 Agata Filipiak Vb

III miejsce

w kategorii : uczniowie klas V

w konkursie literackim

"Baśń o ..."

Bydgoszcz 2016


Anna Kwiatkowska
33 Julia Horoszczuk VIc

Wyróżnienie

w kategorii :uczniowie klas VI

w konkursie literackim

"Baśń o ..."

Bydgoszcz 2016


Katarzyna Giżycka

 

34 Marta Wysota VIc

Wyróżnienie

w kategorii : uczniowie klas VI

w konkursie literackim

"Baśń o ..."

Bydgoszcz 2016

Katarzyna Giżycka

 

35 Agata Filipiak Vb

I miejsce

w Regionalnym Turnieju

Czytelniczym

"Przeboje literatury dla dzieci"

Bydgoszcz 2016


Anna Kwiatkowska

 

36 Ewelina Kujawa Vb

I miejsce

w Regionalnym Turnieju

Czytelniczym

"Przeboje literatury dla dzieci"

Bydgoszcz 2016


Anna Kwiatkowska

 

37 Oliwia Kamińska II b

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

"Kangur Matematyczny"

kategoria:"Żaczek"


Anna Kuczborska
38 Karolina Zarębska IId

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

"Kangur Matematyczny"

kategoria :"Żaczek"


Joanna

Rzemek-Błochowicz

39 Michał Jaciubek IId

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

"Kangur Matematyczny"

kategoria :"Żaczek"


Joanna

Rzemek-Błochowicz

40 Maksymilian Polkowski IIIc

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

"Kangur Matematyczny"

kategoria:"Maluch"

Krystyna Kubicka
41 Jakub Winiecki IIIa

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

"Kangur Matematyczny"

kategoria: Maluch"


Hanna Tomaszewska
42 Bartosz Roszak IIa

Wynik Bardzo dobry

w Międzynarodowym Konkursie

"Kangur Matematyczny'

kategoria :"Żaczek"


Agata Batorska
43

Marta Wysota

Maja Grzybowska

Oliwia Staszak

VIc

III miejsce

w VII Międzyszkolnym

Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie-

śladami przeszłości"

Nowa Wieś Wielka 2016


Renata Raczyńska
44 Zuzanna Rudzka Ib

I miejsce

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria : konkurs plastyczny

kl. 0 – I

Przyłęki 2016


Wiesława Radzikowska
45 Marta Staszak Ib

Wyróżnienie

X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: konkurs plastyczny

kl. 0 – I

Przyłęki 2016


Wiesława Radzikowska

 

46 Edwin Bąk IId

I miejsce

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: konkurs plastyczny

kl.II-III

Przyłęki 2016

Wiesława Radzikowska
47 Michał Mętel Vb

I miejsce

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: konkurs plastyczny

kl. IV-VI

Przyłęki 2016


Wiesława Radzikowska
48 Alicja Świderska IVb

Wyróżnienie

w X Edycji  Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: konkurs plastyczny

kl.IV-VI

Przyłęki 2016


Wiesława Radzikowska
49 Jan Santus VIa

I miejsce

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: zielnik kl. IV-VI

Przyłęki 2016


Małgorzata Lisiecka
50 Jakub Szews VIb

Nagroda Dyrektora Szkoły

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria : zielnik kl. IV-VI

Przyłęki 2016


Wiesława Radzikowska

 

51 Gabriela Kąkolewska VIa

I miejsce

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: utwór literacki - opowiadanie

kl. V-VI

Przyłęki 2016


Małgorzata Lisiecka
52 Agata Filipiak Vb

I miejsce

oraz Nagroda Księdza Proboszcza

Parafii w Przyłękach

w X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: utwór literacki -  wiersz

kl.V-VI

Przyłęki 2016


Wiesława Radzikowska
53 Tomasz Wiśniewski VIa

Wyróżnienie

X Edycji Powiatowego Konkursu

„ Spotkanie z  Janem od Biedronki”

pt. „ Można odejść na zawsze

by stale  być blisko”

Kategoria: utwór literacki - wiersz

kl.V-VI

Przyłęki 2016


Małgorzata Lisiecka

 

54 Karolina Zarębska IId

Nagroda

w IX Ogólnopolskim Konkursie

Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Kraków 2016


Joanna Rzemek-Błochowicz
55 Jakub Winiecki IIIa

Nagroda

w IX Ogólnopolskim Konkursie

Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Kraków 2016


Hanna Tomaszewska

 

56 Marta Paciorek IIIc

III miejsce

w VI Mistrzostwach Pałacu Młodzieży

w Pływaniu  na dystansie 25 m

stylem dowolnym dziewcząt

Bydgoszcz 2016

trener

Bogdan Szymielewicz

57 Marcelina Domagała IIIc

III miejsce

w  V Mistrzostwach Województwa

Kujawsko- Pomorskiego

w Lekkiej Atletyce Dzieci

w konkurencji „Rzut piłeczką palantową”

Białe Błota 2016

 

 

trener

Kamila Karnas

 

img_4432.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Statystyka

Odsłon : 613184

Logowanie



Chór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016