StartSzkołaNasze osiągnięciaNasze osiągnięcia 2010/2011

Nasze osiagnięcia 2010/2011

Sukcesy uczniów 2010/2011

SUKCESY UCZNIÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ

W NOWEJ WSI WIELKIEJ

Rok szkolny 2010/2011

Semestr II

l.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Sukces

Opiekun

1.

Mądrowska Dominika

Wełnitz Sławomir

Wendland Krzysztof

Duda  Hubert

 

IVb

IVa

VIc

VIa

 IIImiejsce

w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego                        Szkół Podstawowych w Szachach

 24 luty 2011

Krzysztof

Strzelecki

2.

Mętel Milena

Andryszak Natalia

Kozłowski Szymon

 

IIIa

IIIb

IIIc

I miejsce w VIII  Miedzygminnym

Konkursie Matematycznym

dla klas I-III

"Mały Mistrz Matematyki"

kategoria klasy III

12 marca 2011


Barbara Woźniak-Włodarska

Hanna Kozłowska

Agata Trochowska

3.

Nowacka Marta

Herman Maja

Filip Staszak

IVa

IVb

IVa

III miejsce

w II edycji Miedzygminnego

Konkursu Matematycznego

"Potyczki Matematyczne"

Kategoria klas IV 12 marca 2011

 

Honorata Pańka

 

4

Horoszczuk Julia

Ic

II miejsce

w XII Konkursie Poezji Dziecięcej

o Nagrodę "Złotego Lwa"

26 marzec 2011

 

Genowefa Sadowy

5.

Nowacka Marta

IVa

III miejsce

w XII Konkursie Poezji Dziecięcej

o Nagrodę "Złotego Lwa"

26 marzec 2011

 

Renata

Raczyńska

6.

Staszak Oliwia

Ic

Wyróżnienie

w 16 Konkursie Piosenki

"Wygraj Sukces" Toruń 2011

 

Genowefa Sadowy

7.

Jopkiewicz Celestyna

VIb

Wyróżnienie

za nastrojową narrację teatralną

w VIII Konkursie Interpretacji Teatralnej Dzieci i Młodzieży        Toruń 2011

 

Anna Kwiatkowska

8.

Hotloś Oliwia

IIIb

I miejsce w szkole

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Tęcza"

 

Hanna Kozłowska

9.

Zespół 'Fantazja"

Gorzelańczyk Katarzyna

Dąbrowska Weronika

Jędrusik Marta

Herbet Nicole

Dera Angelika

Jopkiewicz Celestyna

Szol Natalia

Bareła Alicja

Jefimuk Joanna

 

VIb

III miejsce

w I Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych "Maski" Maksymilianowo 2011

Anna Kwiatkowska

10

Raczyńska Zuzanna

IIIb

wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie

Ekologicznym "Tęcza"

 

Barbara Woźniak-Włodarska

11

 

 

 

12.

Przybylska Karina

 

 

 

Balicki Adrian

Kogut Joanna

 

IIIa

 

 

 

IIIb

IIIb

II miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Tańca

Tuchola 2011

 

11 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

EDI 2011 

 

 

 

 

Hanna Kozłowska

Semestr I

l.p

Nazwisko i imię

Klasa

sukces

Opiekun

1.

Pałyga Bartosz

Ćwierdziński Mateusz

Łukaszewski Filip

Chochliński Krystian

Januszewski Adam

Kulas Jakub

Tomaszewski Kacper

Głon Cezary

Radzicki Adam

Silecki Mikołaj

 

 

VIa

VIa

Vb

VIc

VIb

Va

VIc

VIb

VIb

VIb

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Sztafetowych Biegach      Przełajowych

Solec Kujawski 7 października 2010

 

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

 

2.

Pałyga Bartosz

Ćwierdziński Mateusz

Tomaszewski Kacper

Wysocki Jakub

 

VIa

VIa

VIc

VIb

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatowych

w Pływaniu

Solec Kujawski 25 Października

2010

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

3.

Jopkiewicz Celestyna

 

VIb

 

I miejsce

w Konkursie Recytatorskim ,,Festiwal Słowa, czyli integracyjne zmagania młodych artystów z różnych środowisk”

oraz Nagroda Specjalna

kwalifikująca do udziału

w finale

Turnieju Recytatorskiego „Strofka”

 

 

Anna Kwiatkowska

 

4.

Suwalski Bartłomiej

 

VIc

 

Nagroda

za indywidualną kreakcję aktorską

na V Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "Frajda"2010

 

 

Małgorzata Lisiecka

 

5.

Zespół wokalny "Słoneczka"

 

Ic,IIc

 

Wyróżnienie

w kategorii Muzyka

na V Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym "Frajda" 2010

 

 

Genowefa Sadowy

 

6.

 

 

 

 

 

Teatr "Fantazja"

 

 

 

 

 

 

VIb

 

 

 

 

Nagroda za walory wychowawcze

na V Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym "Frajda"2010

 

 

Anna Kwiatkowska

 

 

 

 

7.

Bączkowska Monika

 

Ia

Wyróżnienie

w konkursie plastycznym

"Ekoświęta"kategoria :

"Kartka choinką pachnąca"

zorganizowanym przez

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku

 

 

Krystyna Kubicka

 

8.

Szydłowski  Mikołaj

Pałyga Bartosz

Ćwierdziński Mateusz

Głon Cezary

Kucia Szymon

Tomaszewski Kacper

Chochliński Krystian

Januszewski Adam

Lisiak Kacper

Smytry Łukasz

Silecki Mikołaj

 

VIa

VIa

VIa

VIb

Vb

VIc

VIc

VIb

VIb

VIb

VIb

 

II miejsce (srebrny medal)

w Mistrzostwach

Powiatu Bydgoskiego

w Mini Piłce Siatkowej

Koronowo 2011

 

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół "Słoneczka"

Wysota Marta,

Tychmann Dobrosława,

Staszak Oliwia,

Silecka Agata

Jaworska Julia

Horoszczuk Julia

Grzybowska Maja

Król Kalina

Puzio Justyna

 

Ic,IIc

 

II miejsce w kategorii teatralnej  na XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "KOPA" 2011

 

Genowefa Sadowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

11.

Staszak Oliwia

 

 

 

Teatr "Maska"

 

 

Ic

 

 

 

VIa, VIc

 

 

II miejsce w kategorii "Solista" na

XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „KOPA”2011

III miejsce w kategorii teatralnej na

XVII  Festiwalu Kolęd i Pastorałek

"KOPA" 2011

 

Genowefa Sadowy

 

 

 

Małgorzata Lisiecka

 

12

Zespół " ANIMALS"

VIa,Va

Wyróżnienie w kategorii wokalnej na XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek

"KOPA" 2011

 

Iwona Ciesiółka

Barbara

Biskupiak-Loks

 

 

_dsc9739.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 172 gości 

Statystyka

Odsłon : 618698

Logowanie



Chór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016