StartSzkołaNasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia

Nasze osiągnięcia 2013/2014


L.p.

Nazwisko i imię

kl.

osiągnięcie

Opiekun

1.

Mętel Milena

VIa

III miejsce

powiatowym w konkursie plastycznym

"Recykling ratunkiem dla świata"

Bydgoszcz 2013


Anna Filipiak

2. Polacka Żaklina VIc

II miejsce

w Pierwszym Powiatowym Konkursie

Piosenki Religijnej

kategoria "soliści"

Jaksice 2013

 

Małgorzata Lisiecka
3. Zespół teatralny "Fikcja" IVc

I miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym

"Frajda" 2013  kategoria "teatr"

Bydgoszcz 2013

 

Katarzyna Giżycka
4. Zespół teatralny "Fantazja" VIb,IVa,Vc

II miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym"

Frajda"2013 kategoria "teatr"

Bydgoszcz 2013

 

Anna Kwiatkowska
5. Gabriela Kąkolewska IVa

I miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym

"Frajda 2013

kategoria "teatr jednego aktora"

Bydgoszcz 2013


Anna Kwiatkowska
6. Michalina Kotowska VIa

III miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym

"Frajda" 2013

kategoria "teatr jednego aktora"

Bydgoszcz 2013

 

Małgorzata Lisiecka
7. Zespół "Słoneczka" IVc

I miejsce

w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym

"Frajda 2013"

kategoria "zespół wokalny"

Bydgoszcz 2013

 

Daria Urbaniak
8.

 

Alicja Świderska

 

IIa

I miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

"Na tropach sztuki. Impresje jesienne"

Bydgoszcz 2013


Krystyna Królikowska

 

9.

 

Malwina Fijałkowska

IIa

II miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

"Na tropach sztuki. Impresje jesienne"

Bydgoszcz 2013


Krystyna Królikowska

 

10.

 

Jakub Kamiński

IIa

III miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

"Na tropach sztuki. Impresje jesienne"

Bydgoszcz 2013


Krystyna Królikowska
11.

 

Alicja Kunda


IIa

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym

"Las - jego mieszkańcy"

Tuczno 2013


Krystyna Królikowska

II Półrocze
1.

Michalina Kotowska

Kacper Kwiatkowski

Kacper Zybała

Jakub Kaczmarek


VIa

VIc

VIc

VIc

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatu w Szachach

Solec Kujawski 2014


Krzysztof Strzelecki
2. Zespół teatralny "Fantazja"

VIb, Vc,

IVa,b,c,Ia

 

II miejsce

w XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA 2014

kategoria: widowisko bożonarodzeniowe

Złotniki Kujawskie 2014

 

Anna Kwiatkowska
3.

Chór szkolny:

Zofia Bielik

Zuzanna Wojtarowicz

Oliwia Pasik

Aleksandra Rzepa

Milena Kozłowska

Dobrawa Tychmann

Maja Grzybowska

Oliwia Staszak

Marta Wysota

 

 

IVb

IVb

Vb

Vb

Vb

IVc

IVc

IVc

IVc

 

III miejsce

w XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek

KOPA 2014

kategoria: zespoły

Złotniki Kujawskie 2014

Daria  Urbaniak
4. Zuzanna Raczyńska VIa

 

Laureatka Kuratoryjnego

Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

Bydgoszcz 2014

 

Renata Marciniak
5. Małgorzata Pełelska VIb

 

Laureatka Kuratoryjnego

Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

Bydgoszcz 2014

 

Honorata Pańka
6.

Marcel Głon

Marcin Czajkowski

Mateusz Jefimuk

Adam Klecha

Jakub Kaczmarek

Kacper Szelągowski

Damian Pałyga

Kacper Oskwarek

Michał Czyż

Dominik Drąg

Jakub Radzicki

Kacper Zybała


VI, V

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Mini Koszykówce

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

7 Wiktoria Gackowska VIa

 

II miejsce

w XXVIII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej "Harfa"2014

kategoria: prezentacja teatralna

Złotniki Kujawskie 2014

 

Małgorzata Lisiecka
8

Maja Grzybowska

Marta Wysota

IVc

 

Wyróżnienie

w XXVIII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej "Harfa"2014

kategoria: taniec

Złotniki Kujawskie 2014

 

9.

Aleksandra Rzepa

Zuzanna Raczyńska

Michalina Nowak

Vb, VIa,VIb

 

I miejsce

w V Powiatowym Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie - śladami przeszłości"

Nowa Wieś Wielka 2014

 

Anna Kwiatkowska

Małgorzata Lisiecka

Renata Raczyńska

10. Jakub Winiecki Ia

 

II miejsce

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria : wiedza historyczna

 

Hanna G. Tomaszewska
11. Marcelina Domagała Ic

Wyróżnienie

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria: wiedza historyczna

 

Krystyna Kubicka
12. Marta Paciorek Ic

Wyróżnienie

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria: wiedza historyczna

 

Krystyna Kubicka
13. Maksymilian Polkowski Ic

Wyróżnienie

w Regionalnym Konkursie Historycznym

dla klas I-III "Dzieje Polski"

"Od Stefana Batorego

do Jana III Sobieskiego"

Kategoria : wiedza historyczna

 

Krystyna Kubicka

 

14.

 

Zespół teatralny "Fantazja"

 

VIb,IVa,Ia,

IVb

 

III miejsce

w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym

"Maski 2014"

Maksymilianowo 2014


Anna Kwiatkowska

 

15.

 

Zespół teatralny "Fikcja"

 

IVc

 

III miejsce

w Powiatowym Przeglądzie Teatralnym

"Maski 2014"

Maksymilianowo 2014


Katarzyna Giżycka

 

16. Marzena Giżycka Ia

 

II miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014


Marzena Rudzka

 

 

 

17.

 

Alicja Świderska

 

IIa

 

III miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014

 

Marzena Rudzka

 

18.

 

Gabriela Kąkolewska

 

IVa

 

II miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014


Wiesława Radzikowska

 

19

 

Natalia Świderska

 

IVb

 

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria plastyczna

Łochowo 2014


 

Wiesława Radzikowska

 

20

 

Oliwia Hotloś VIb

 

I miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria fotograficzna

Łochowo 2014


Wiesława Radzikowska

 

21

 

Milena Jułga

VIc

 

III miejsce

w Powiatowym Konkursie Artystycznym

"Święty Uśmiechnięty"

kategoria fotograficzna

Łochowo 2014


Wiesława Radzikowska

22

 

Adam Zadroga

Vc

 

II miejsce

w konkursie literackim

"Bydgoszcz - wyjątkowe miasto"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

23

 

Michalina Nowak VIb

 

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Bydgoszcz- wyjątkowe miasto"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

24

 

Małgorzata Pełelska


VIb

 

Wyróżnienie

w konkursie literackim

"Bydgoszcz - wyjątkowe miasto"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

25


Sebastian Jaworski


VIa

 

Laureat konkursu

"o legitymację szkolną"

Zespołu Szkół Plastycznych w Bydgoszczy

Bydgoszcz 2014

 

 

Anna Filipiak

 

26

 

Wojciech Kaniasty

 

IIIb

 

III miejsce

w ogólnopolskim konkursie

literacko-plastycznym "Mój kolega Lolek"

Instytut Dialogu Międzykulturowego

im. Jana Pawła II w Krakowie

 

Marzena Rudzka

 

27

 

Jakub Kamiński

 

IIa

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur 2014"

kategoria : Żaczek


Krystyna Królikowska

 

 

28

 

Marcin Rudzki

 

IVb

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym  Konkursie

Matematycznym "Kangur 2014"

kategoria : Maluch IV

 

Aleksandra Bicka

 

 

29

 

Kacper Rolirad

 

IVa

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym 'Kangur 2014"

kategoria : Maluch IV


Honorata Pańka

 

30

 

Józef Jopkiewicz

 

IVb

 

Wyróżnienie

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym

pod nazwą "Malowane słowem"

Bydgoszcz 1014


 

Anna Kwiatkowska

 

 

31

 

Michalina Nowak

 

VIb

 

Wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Literackim

"Scenariusz sztuki teatralnej

dla szkolnego teatru"

Bydgoszcz 2014


Anna Kwiatkowska

 

32

Maja Andrzejewska

Jakub Kamiński

 

IIb

IIa

 

I miejsce

oraz tytuł Małego Mistrza Matematyki

w Powiatowym Konkursie Matematycznym

dla klas II i III

Nowa Wieś Wielka 2014


 

Lidia Gajda-Orlińska

Krystyna Królikowska

33

Julia Horoszczuk

Gabriela Kąkolewska

Józef Jopkiewicz

IVc

IVa

IVb

III miejsce

w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu

Literackiego “W zaczarowanym świecie baśni,

czyli praca nad rozwojem wyobraźni

z wykorzystaniem globalnej sieci elektronicznej”.


Katarzyna Giżycka

Renata Raczyńska

Anna Kwiatkowska

 

34 Gabriela Kąkolewska IVa

 

I miejsce : kategoria recytatorska kl. IV-VI SP

w finale Turnieju Słowa

organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek

Kultury i Sztuki w Bydgoszczy


Renata Raczyńska
 

Nasze osiągnięcia 2012/2013

L.P

Nazwisko i imię

KL.

Nasze osiągnięcia

Opiekun

1

Kotowska Michalina

Va

III miejsce

Festiwal słowa , czyli

integracyjne zmagania

młodych artystów”

Bydgoszcz 2012

 

Małgorzata Lisiecka

2

Staszak Oliwia

III c

Wyróżnienie

w kategorii „Soliści”

w VII Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym „Frajda”

Bydgoszcz 2012

 

Genowefa Sadowy

3

Wysota Marta

IIIc

Wyróżnienie

w kategorii „Soliści”

w VII Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym „Frajda”

Bydgoszcz 2012

 

Genowefa Sadowy

4 Zespół "Słoneczka" IIIc

II miejsce

w kategorii „Zespół”

w VII Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym „Frajda”

Bydgoszcz 2012


Genowefa Sadowy
5 Oliwia Jańczak IIIa

I miejsce

w kategorii I-III

w Międzyszkolnym Konkursie

"Pięknie Czytam"

Nowa Wieś Wielka 2012

 

Krystyna Kubicka
6 Małgorzata Pełelska Vb

II miejsce

w kategorii IV-VI

w Międzyszkolnym Konkursie

"Pięknie Czytam"

Nowa Wieś Wielka 2012

 

Anna Kwiatkowska
7. Marta Wysota IIIc

I miejsce

w Konkursie Artystycznym

"Śpiewam i ..."

Bydgoszcz 2012

 

Genowefa Sadowy
8. Kacper Zybała Vc

Wyróżnienie

w Konkursie Artystycznym

"Śpiewam i ..."

Bydgoszcz 2012

 

Małgorzata Lisiecka
9. Martyna Wielgus Vb

Wyróżnienie

w Wojewódzkim

Konkursie Literackim

"Gdyby obrazy Wyczóła mówiły,

świat literatury by wzbogaciły"

Bydgoszcz 2012

 

Anna Kwiatkowska
10. Żaklina Polacka Vc

Wyróżnienie

w Wojewódzkim

Konkursie Literackim

" Gdyby obrazy Wyczóła mówiły

świat literatury by wzbogaciły"

Bydgoszcz 2012

 

Małgorzata Lisiecka
11 Filip Staszak VIa

zakwalifikowanie się

do etapu rejonowego

Wojewódzkiego Konkursu

Przedmiotowego z Matematyki


Barbara Kaniewska
12

Dominika Mądrowska

Kacper Kwiatkowski

Kacper Golnik

Oskar Frąckowiak

 

VIb

Vc

VIa

VIa

II miejsce

w Drużynowych Mistrzostwach

Powiatu Bydgoskiego w Szachach

Solec Kujawski 2013

Krzysztof Strzelecki
13

Marcel Głon

Mateusz Słaboszewski

Bartłomiej Ćwierdziński

Borys Wiesiołowski

Filip Dusza

Patryk Frontczak

Marcin Tamfal

Krystian Szportun

Kacper Pieniążek


Va

VIa

VIa

VIa

VIa

VIa

VIa

VIb

VIb

I miejsce

w Mistrzostwach Gminy

w Piłce Siatkowej Chłopców

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

II PÓŁROCZE

 

L.P.

Nazwisko i imię

kl.

Nasze osiągnięcia

opiekun

 

1

 

Teatr „Fantazja”

Vb,

IVc,

IIIa

 

I miejsce

(kategoria klas IV-VI- teatr)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „ KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

 

Anna Kwiatkowska

2

 

Zespół „Słoneczka”

IIIc

 

I miejscce

(kategoria klas I-III- teatr)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

Genowefa Sadowy

3

 

Oliwia Staszak

IIIc

 

I miejsce

(kategoria klas I-III – soliści)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

Genowefa Sadowy

4

 

Żaklina Polacka

 

Vc

 

II miejsce

(kategoria klas IV- VI – soliści)

w XIX Festiwalu

Kolęd i Pastorałek „KOPA”

Złotniki Kujawskie 2013

 

 

Małgorzata Lisiecka

5

 

 

 

 

Tadeusz Malicki Vb

II miejsce

w Międzyszkolnym Wieloboju Korczakowskim

"Świat dziecięcych marzeń"

(projekt plakatu)

Anna Kwiatkowska
6.

 

Kacper Kąkolewski

 

IVc

II miejsce

w Międzyszkolnym Wieloboju Korczakowskim

"Świat dziecięcych marzeń"

( kategoria literacka)

 

Anna Kwiatkowska
7.

 

Marcin Czajkowski

Marcel Głon

Filip Dusza

Mateusz Słaboszewski

Patryk Frontczak

Borys Wiesiołowski

Bartłomiej Ćwierdziński

Kacper Pieniążek

Marcin Tamfal

Krystian Szportun

 

 

 

Va

Va

VIa

VIa

VIa

VIa

VIa

VIb

VIb

VIb

 

 

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Minipiłce Siatkowej

Koronowo 2013

 


Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

8.

 

Filip Staszak

 

 

 

VIa

 

III miejsce

w etapie rejonowym

konkursu matematycznego

"Liga Zadaniowa"

Bydgoszcz 2013

 

Barbara Kaniewska

 

9.

 

 

Filip Staszak VI a

 

Finalista Kuratoryjnego

Konkursu Przedmiotowego

z Języka Polskiego

Bydgoszcz 2013

 

Renata Raczyńska

10.

 

 

 

Oliwia Staszak

 

 

 

IIIc

I miejsce w kategorii I-III

na "Przeglądzie Muzycznym"

Bydgoszcz 2013


Genowefa Sadowy
11.

 

 

Dominika Głowiak

 


Vb

II miejsce w kategorii IV-VI

na "Przeglądzie Muzycznym"

Bydgoszcz 2013

Anna Kwiatkowska
12.

 

Marta Nowacka

Filip Staszak

Kacper Jurek


VIa

VIa

VIb

 

I miejsce  w Międzygminnym

Konkursie Matematycznym

"Zmagania z Królową Nauk"

Białe Błota 2013


Barbara Kaniewska
13.

 

Zuzanna Raczyńska

Michalina Nowak

Weronika Kustosz

 

Va

Vb

Vc

II miejsce

w Międzygminnym Konkursie

"Spotkajmy się na Olimpie"

Bydgoszcz 2013

Anna Kwiatkowska

Renata Raczyńska

Małgorzata Lisiecka

14

 

Gabriela Kąkolewska

 

IIIa

 

I miejsce w V edycji

Regionalnego Konkursu Historycznego

"Dzieje Polski"

"Jagiellonowie na tronie Polski"

(kategoria plastyczna)

Bydgoszcz 2013

 

Krystyna Kubicka
15

 

Jan Santus

 

IIIa

 

Wyróżnienie w V edycji

Regionalnego Konkursu Historycznego

"Dzieje Polski"

"Jagiellonowie na tronie Polski"

(kategoria plastyczna)

Bydgoszcz 2013

 

Krystyna Kubicka
16

 

Michalina Kołnierzak

 

IIIa

 

Wyróżnienie w V edycji

Regionalnego Konkursu Historycznego

"Dzieje Polski"

"Jagiellonowie na tronie Polski"

(kategoria: wiedza historyczna)

Bydgoszcz 2013

 

Krystyna Kubicka
17.

 

Zespół "Ósemka"

Michalina Kotowska

Martyna Bartoszak

Milena Jułga

Milena Mętel

Kalina Król

Justyna Puzio

Milosz Kwiatkowski

 

 

 

IVc,Va,

Vc

III miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

( kategoria: zespoły muzyczne)

Złotniki Kujawskie 2013

Ryszard Kubat
18.

 

Zespół "Słoneczka"

Marta Wysota

Oliwia Staszak

Maja Grzybowska

Julia Horoszczuk

Julia Jaworska

Dobrawa Tychmann

Agata Silecka

 

IIIc

Wyróżnienie

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: zespoły muzyczne)

Złotniki Kujawskie 2013

Genowefa Sadowy
19.

 

Zespół "Takt"

Natalia Buczek

Vanessa Andryszak

Weronika Kustosz

Milena Jułga

Klaudia Grzybowska

Kacper Kwiatkowski

Kacper Zybała

Krzysztof Maziarka

Mateusz Górski

Łukasz Ćwikliński

 

 

Vc

Wyróżnienie

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa"2013

( kategoria: zespoły muzyczne)

Złotniki Kujawskie 2013

Małgorzata Lisiecka
20.

 

Oliwia Staszak

 

IIIc

 

I miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: soliści )

Złotniki Kujawskie 2013


Genowefa Sadowy
21


Justyna Puzio

 

IVc

 

III miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: soliści)

Złotniki Kujawskie 2013


Ryszard Kubat
22

 

Kacper Zybała

 

Vc

 

Wyróżnienie

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: soliści)

Złotniki Kujawskie 2013

 

 

Małgorzata Lisiecka
23

 

Marta Wysota

Maja Grzybowska

IIIc

 

I miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: taniec)

Złotniki Kujawskie 2013


Genowefa Sadowy
24

 

Gabriela Kąkolewska

 

IIIa

 

I miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: recytatorzy)

Złotniki Kujawskie 2013

 

Krystyna Kubicka
25


Dominika Głowiak

 

Vb


II miejsce

w XXVII Powiatowym Przeglądzie

Twórczości Artystycznej

"Harfa 2013"

(kategoria: recytatorzy)

Złotniki Kujawskie 2013

 

Anna Kwiatkowska
26.

 

Zuzanna Raczyńska

Michalina Nowak

Weronika Kustosz

 

Va

Vb

Vc

I miejsce

w IV Powiatowym Konkursie Mitologicznym

"Na Olimpie - śladami przeszłości"

Nowa Wieś Wielka


Anna Kwiatkowska

Małgorzata Lisiecka

Renata Raczyńska

27

 

Tadeusz Malicki

Marcin Sucharski

 

Vb

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim

Konkursie Multimedialnym

"Maria Konopnicka

-życie- twórczość- inspiracje"

Biała Podlaska 2013


Anna Kwiatkowska

Izabela Nowak

28 Józef Jopkiewicz IIIb

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur 2013"

kategoria "Maluch"

 

Hanna Tomaszewska
29

 

Jeremi Rybicki

IIIa

 

Wyróżnienie

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur 2013"

kategoria " Maluch"

 

Krystyna Kubicka
30

 

Zuzanna Raczyńska

 

Va

 

Ocena "5"

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Angielskiego "Fox"

 

Paulina Michałek
31

 

Anna Kosińska

 

IVa

 

Ocena "5"

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Angielskiego "Fox"

 

Iwona Ciesiółka
32.

 

Alicja Bączkowska

 

IVa

 

Ocena "5"

w Ogólnopolskim Konkursie

Języka Angielskiego "Fox"

 

Iwona Ciesiółka

 

33.

Gabriela Kąkolewska IIIa

 

I miejsce w kategorii recytacja

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Krystyna Kubicka

34.

 

Oliwia Staszak IIIc

 

I miejsce w kategorii recytacja

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Genowefa Sadowy
35.

 

Anna Kosińska


 

IVa

 

 

I miejsce w kategorii plakat

"Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Małgorzata Lisiecka
36.


Wiktoria Mielniczek

 

IVc

 

II miejsce w kategorii prezentacja

w Powiatowym Konkursie

"Ja i ... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013

 

Katarzyna Giżycka
37.

 

Natalia Andryszak

 

Vb

 

Wyróżnienie  w kategorii

"Interpretacja teatralna dowolnego tekstu

Juliana Tuwima z wykorzystaniem

środków multimedialnych"

w Powiatowym Konkursie

"Ja i... Julian Tuwim"

Nowa Wieś Wielka 2013


Anna Kwiatkowska
38.

 

 

Filip Staszak

 


VIa

I miejsce w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"


Barbara Kaniewska
39.

 

Julia Horoszczuk

 

IIIc

 

I miejsce w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"

 

Genowefa Sadowy
40.

 

Oliwia Jańczak

 

IIIa

 

III miejsce w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci  I Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"

 

Krystyna Kubicka
41.

 

Kacper Jurek

 

VIb

 

III miejsce  w Powiecie

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

"Matematyka innego wymiaru"

 

Honorata Pańka
42.

 

Filip Staszak

 

VI a

 

II miejsce

w Międzygminnym Konkursie

"Matematyka jest wszędzie"

Brzoza 2013


Barbara Kaniewska
 

Sukcesy uczniów 2011/2012

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

ROK SZKOLNY 2011/2012

II PÓŁROCZE

L.P.

Nazwisko i imię

Kl.

Sukces

Opiekun

1

Kucia Szymon

Fila Dawid

 

VIb

VIb

 

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Tenisie Stołowym

Solec Kujawski 2012

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

2.

Kucia Szymon

Grzegorek Dawid

Łukaszewski Filip

Krasiński Kacper

Mielniczek Kacper

Przybylski Kacper

Fila Dawid

Kulas Jakub

Frontczak Patryk

Słaboszewski Mateusz

Wiesiołowski Borys

Dusza Filip

Dusza Mateusz

 

VIb

VIb

VIb

VIa

VIc

VIc

VIb

VIa

Va

Va

Va

Va

VIb

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Minikoszykówce

 

Koronowo 2012

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

3.

Kucia Szymon

Łukaszewski Filip

Krasiński Kacper

Mielniczek Kacper

Przybylski Kacper

Fila Dawid

Kulas Jakub

Frontczak Jakub

Wiesiołowski Borys

Kaniasty Jan

Dusza Mateusz

 

VIb

VIb

VIa

VIc

VIc

VIc

VIa

Va

Va

VIb

VIb

VI miejsce

w Ćwierćfinale Wojewódzkim

w Minikoszykówce

Bydgoszcz 2012

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

4.

Zespół "Słoneczka" : Oliwia Staszak, Marta Wysota, Maja Grzybowska, Julia Horoszczuk, Justyna Puzio, Dobrosława Tychmann, Julia Jaworska, Agata Silecka

IIc, IIIc

I miejsce

w kategorii

"Zespół Wokalny Klas I-III"

w XXVI Powiatowym Festiwalu

Zespołów Artystycznych

"HARFA 2012"

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy

5 Staszak Oliwia IIc

I miejsce

w kategorii " Soliści I-III"

w XXVI Powiatowym Festiwalu

Zespołów Artystycznych

"HARFA 2012"

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy
6. Gawron Weronika VIc

Finalistka

Wojewódzkiego Konkursu

Polonistycznego

Bydgoszcz 2012

 

Anna Kwiatkowska
7. Kaczmarek Aleksandra VIb

Finalistka

Wojewódzkiego Konkursu

Polonistycznego

Bydgoszcz 2012

 

Katarzyna Giżycka
8. Maria Kaniasty IIIb

Nominacja do następnego etapu w regionalnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki"Wygraj Sukces"

Toruń 2012


Krystyna Królikowska

 

9. Oliwia Staszak IIc

Wyróżnienie

w regionalnych eliminacjach

Ogólnopolskiego Konkursu

Piosenki "Wygraj Sukces"

Toruń 2012

 

 

Genowefa Sadowy

 

10.

Gabriela Kąkolewska

IIa

II miejsce

w Powiatowym Konkursie

Historycznym "Dzieje Polski"

IV Edycja-"Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego"

Kategoria plastyka

Bydgoszcz 2012


Krystyna Kubicka

 

11. Alicja Bączkowska IIIa

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie

Historycznym" Dzieje Polski"

IV Edycja - "Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego "

Kategoria plastyka

Bydgoszcz 2012


Lidia Gajda

 

12. Bartosz Rafiński IIIa

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie

Historycznym "Dzieje Polski

IV Edycja- "Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego"

Kategoria plastyka

Bydgoszcz 2012

Lidia Gajda

 

13. Jan Santus IIa

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie

Historycznym "Dzieje Polski

IV Edycja - "Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego"

kategoria wiedza historyczna

Bydgoszcz 2012


Krystyna Kubicka
14

Weronika Pilat

Michalina Borowiecka

Kamil Jurek

Va,

Vc,

VIc

II miejsce

w III Powiatowym Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie

- Śladami Przeszłości"

Nowa Wieś Wielka 2012


Renata Raczyńska

Katarzyna Nogala

Anna Kwiatkowska

15 Gabriela Kąkolewska IIa

Wyróżnienie

w Wojewódzkim Turnieju

Recytatorskim "Strofka"

Lubostroń 2012

 

Krystyna Kubicka

 

16 Małgorzata Pełelska IVb

I miejsce w kategorii klas IV

w konkursie literackim

"Świat widziany oczami kota"

zorganizowany  przez MDK nr 1

w Bydgoszczy

Anna Kwiatkowska

 

 

 

 

 

17 Weronika Gawron VIc

 

Wyróżnienie w kategorii klas VI

w konkursie literackim

"Świat widziany oczami kota"

zorganizowany przez MDK nr 1

w Bydgoszczy

 

Anna Kwiatkowska
18 Szymon Kozłowski IVc

 

Wyróżnienie

w kategorii "MALUCH"

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur" 2012

 

Barbara Kaniewska

 

19

 

Filip Staszak

 

Va

 

Wyróżnienie

w kategorii  'BENIAMIN"

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur" 2012

 

Barbara Kaniewska

 

 

 

 

20 Natalia Andryszak IVb

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim

Konkursie Historycznym

"MIX 2012"

 

 

Magdalena Horoszczuk
21 Filip Staszak Vb

 

I miejsce

w IX Powiatowym

Konkursie Matematycznym

"Matematyka jest wszędzie"

Brzoza 2012

 

Barbara Kaniewska

Honorata Pańka

22 Oliwia Jańczak IIa

I miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"

 

 

Krystyna Kubicka
23 Michalina Kołnierzak IIa

II miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

Matematyka innego wymiaru"


Krystyna Kubicka
24 Kacper Rolirad IIa

II miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Krystyna Kubicka
25 Agata Silecka IIc

IV miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Genowefa Sadowy
26 Kamil Kuczora IIc

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Genowefa Sadowy
27 Oliwia Goch IIa

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Krystyna Kubicka
28 Julia Horoszczuk IIc

X miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Genowefa Sadowy
29 Wiktoria Mielniczek IIIc

II miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
30 Martyna Bartoszak IIIc

III miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
31 Jakub Mielniczek IIIc

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
32 Adam Zadroga IIIc

VII miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
33 Filip Staszak Vb

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Honorata Pańka
34 Klaudia Siarkowska VIa

Wyróżnienie

w konkursie poetyckim

"Nie pisz do szuflady"

Solec Kujawski 2012


Małgorzata Lisiecka
35 Dominika Prochera VIa

I miejsce w szkole

laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Mitologicznego

"KLIO"

kategoria"test wiedzy"


Renata Raczyńska
36 Maja Przybylska Vb

I miejsce w szkole

laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Mitologicznego

"KLIO"

kategoria praca fotograficzna


Renata Raczyńska
37 Zuzanna Raczyńska IVa

I miejsce w szkole

laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Mitologicznego

"KLIO"

kategoria praca plastyczna

 

Magdalena Horoszczuk

I

PÓŁROCZE

LP.

Nazwisko i imię

Kl.

Sukces

Opiekun

1.

Słaboszewski Mateusz

Kucia Szymon

Dusza Filip

Dusza Mateusz

Grzegorek Dawid

Fila Dawid

Łukaszewski Filip

Kulas Jakub

Kaniasty Jan

Va

VIa

Va

VIb

VIb

VIb

VIb

VIa

VIb

I miejsce

w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Szkół Podstawowych

Bydgoszcz 2011

w ramach programu

Jestem Kibicem przez duże K”

 

Mateusz Słaboszewski Najlepszym Strzelcem

 

Krzysztof Strzelecki,

Łukasz Jędrusik

2.

Zespół "Słoneczka"

 

kl.IIc

IIIc

II miejsce w kategorii 'MUZYKA"

w VI Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "Frajda"

Bydgoszcz 2011

 

 

Genowefa Sadowy

3.

Staszak Oliwia

IIc

III miejsce w kategorii "Soliści"

w VI Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym "Frajda"

Bydgoszcz 2011

Genowefa Sadowy

4.

Michalina Nowak

IVb

I miejsce w kategorii klas IV-VI

w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości

Teatralnej Jednego Aktora "Ja i ..."

Nowa Wieś Wielka 2011

Anna Kwiatkowska

5.

Małgorzata Pełelska

IVb

III miejse w kategorii klas IV-VI

w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości

Teatralnej Jednego Aktora " Ja i ..."

Nowa Wieś Wielka 2011

Anna Kwiatkowska

6.

Gabriela Kąkolewska

IIa

II miejsce w kategorii klas I-III

w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości

Teatralnej Jednego Aktora " Ja i ..."

Nowa Wieś Wielka 2011

Krystyna Kubicka

7.

Anna Kosińska

IIIa

I miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Wiedzy o lesie" Tuczno 2011

 

Lidia Gajda

8.

Jan Ciesiółka

IIIb

I miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce "- kategoria plastyczna

Tuczno 2011


Krystyna Królikowska

9.

Alicja Bączkowska

IIIa

I miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce"- kategoria poetycka

Tuczno 2011

 

Lidia Gajda

10. Maksymilian Burak IIIa

II miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce"- kategoria poetycka

Tuczno 2011

 

Lidia Gajda
11

Wiktoria Wyrwa

IIIa

 

III miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce"- kategoria poetycka

Tuczno 2011

 

Lidia Gajda

 

 

 

12 Alicja Bączkowska IIIa

wyróżnienie w IX Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2011

 

Lidia Gajda
13 Monika Bączkowska IIa

wyróżnienie w IX Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2011

 

Krystyna Kubicka
14 Jan Ciesiółka IIIb

wyróżnienie w IX Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2011

 

Krystyna Królikowska
15 Zespół "Słoneczka" IIc

I miejsce w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek  "KOPA" 2012

kategoria "Jasełka" klasy I-III

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy
16 Teatr "Fantazja"

IVb, Va, Vb, VIb,VIc

II miejsce w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria "Jasełka" klasy IV-VI

Złotniki Kujawskie 2012

 

Anna Kwiatkowska
17 Zespół "TAKT" IVc

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria muzyczna

Złotniki Kujawskie 2012

 

Małgorzata Lisiecka
18 Zespół "Animals" IIIb, IVb,VIa,

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria muzyczna

Złotniki Kujawskie 2012

 

Barbara Biskupiak- Loks
19. Oliwia Staszak IIc

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria soliści

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy
20 Justyna Puzio IIIc

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria soliści

Złotniki Kujawskie 2012

 

Małgorzata Lisiecka
21. Weronika Kustosz IVb

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

I Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria soliści

Złotniki Kujawskie 2012

 

Małgorzata Lisiecka
22.

Weronika Pilat

Michalina Borowiecka

Kamil Jurek

Va, Vc,VIc

II miejsce

w III Powiatowym

Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie - Śladami Przeszłośći"

Nowa Wieś Wielka 2012

 

Renata Raczyńska

Katarzyna Nogala

Anna Kwiatkowska

 

Sukcesy uczniów 2010/2011

SUKCESY UCZNIÓW

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ

W NOWEJ WSI WIELKIEJ

Rok szkolny 2010/2011

Semestr II

l.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Sukces

Opiekun

1.

Mądrowska Dominika

Wełnitz Sławomir

Wendland Krzysztof

Duda  Hubert

 

IVb

IVa

VIc

VIa

 IIImiejsce

w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego                        Szkół Podstawowych w Szachach

 24 luty 2011

Krzysztof

Strzelecki

2.

Mętel Milena

Andryszak Natalia

Kozłowski Szymon

 

IIIa

IIIb

IIIc

I miejsce w VIII  Miedzygminnym

Konkursie Matematycznym

dla klas I-III

"Mały Mistrz Matematyki"

kategoria klasy III

12 marca 2011


Barbara Woźniak-Włodarska

Hanna Kozłowska

Agata Trochowska

3.

Nowacka Marta

Herman Maja

Filip Staszak

IVa

IVb

IVa

III miejsce

w II edycji Miedzygminnego

Konkursu Matematycznego

"Potyczki Matematyczne"

Kategoria klas IV 12 marca 2011

 

Honorata Pańka

 

4

Horoszczuk Julia

Ic

II miejsce

w XII Konkursie Poezji Dziecięcej

o Nagrodę "Złotego Lwa"

26 marzec 2011

 

Genowefa Sadowy

5.

Nowacka Marta

IVa

III miejsce

w XII Konkursie Poezji Dziecięcej

o Nagrodę "Złotego Lwa"

26 marzec 2011

 

Renata

Raczyńska

6.

Staszak Oliwia

Ic

Wyróżnienie

w 16 Konkursie Piosenki

"Wygraj Sukces" Toruń 2011

 

Genowefa Sadowy

7.

Jopkiewicz Celestyna

VIb

Wyróżnienie

za nastrojową narrację teatralną

w VIII Konkursie Interpretacji Teatralnej Dzieci i Młodzieży        Toruń 2011

 

Anna Kwiatkowska

8.

Hotloś Oliwia

IIIb

I miejsce w szkole

w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Tęcza"

 

Hanna Kozłowska

9.

Zespół 'Fantazja"

Gorzelańczyk Katarzyna

Dąbrowska Weronika

Jędrusik Marta

Herbet Nicole

Dera Angelika

Jopkiewicz Celestyna

Szol Natalia

Bareła Alicja

Jefimuk Joanna

 

VIb

III miejsce

w I Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych "Maski" Maksymilianowo 2011

Anna Kwiatkowska

10

Raczyńska Zuzanna

IIIb

wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie

Ekologicznym "Tęcza"

 

Barbara Woźniak-Włodarska

11

 

 

 

12.

Przybylska Karina

 

 

 

Balicki Adrian

Kogut Joanna

 

IIIa

 

 

 

IIIb

IIIb

II miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Tańca

Tuchola 2011

 

11 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

EDI 2011 

 

 

 

 

Hanna Kozłowska

Semestr I

l.p

Nazwisko i imię

Klasa

sukces

Opiekun

1.

Pałyga Bartosz

Ćwierdziński Mateusz

Łukaszewski Filip

Chochliński Krystian

Januszewski Adam

Kulas Jakub

Tomaszewski Kacper

Głon Cezary

Radzicki Adam

Silecki Mikołaj

 

 

VIa

VIa

Vb

VIc

VIb

Va

VIc

VIb

VIb

VIb

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Sztafetowych Biegach      Przełajowych

Solec Kujawski 7 października 2010

 

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

 

2.

Pałyga Bartosz

Ćwierdziński Mateusz

Tomaszewski Kacper

Wysocki Jakub

 

VIa

VIa

VIc

VIb

III miejsce

w Mistrzostwach Powiatowych

w Pływaniu

Solec Kujawski 25 Października

2010

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

3.

Jopkiewicz Celestyna

 

VIb

 

I miejsce

w Konkursie Recytatorskim ,,Festiwal Słowa, czyli integracyjne zmagania młodych artystów z różnych środowisk”

oraz Nagroda Specjalna

kwalifikująca do udziału

w finale

Turnieju Recytatorskiego „Strofka”

 

 

Anna Kwiatkowska

 

4.

Suwalski Bartłomiej

 

VIc

 

Nagroda

za indywidualną kreakcję aktorską

na V Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "Frajda"2010

 

 

Małgorzata Lisiecka

 

5.

Zespół wokalny "Słoneczka"

 

Ic,IIc

 

Wyróżnienie

w kategorii Muzyka

na V Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym "Frajda" 2010

 

 

Genowefa Sadowy

 

6.

 

 

 

 

 

Teatr "Fantazja"

 

 

 

 

 

 

VIb

 

 

 

 

Nagroda za walory wychowawcze

na V Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym "Frajda"2010

 

 

Anna Kwiatkowska

 

 

 

 

7.

Bączkowska Monika

 

Ia

Wyróżnienie

w konkursie plastycznym

"Ekoświęta"kategoria :

"Kartka choinką pachnąca"

zorganizowanym przez

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku

 

 

Krystyna Kubicka

 

8.

Szydłowski  Mikołaj

Pałyga Bartosz

Ćwierdziński Mateusz

Głon Cezary

Kucia Szymon

Tomaszewski Kacper

Chochliński Krystian

Januszewski Adam

Lisiak Kacper

Smytry Łukasz

Silecki Mikołaj

 

VIa

VIa

VIa

VIb

Vb

VIc

VIc

VIb

VIb

VIb

VIb

 

II miejsce (srebrny medal)

w Mistrzostwach

Powiatu Bydgoskiego

w Mini Piłce Siatkowej

Koronowo 2011

 

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół "Słoneczka"

Wysota Marta,

Tychmann Dobrosława,

Staszak Oliwia,

Silecka Agata

Jaworska Julia

Horoszczuk Julia

Grzybowska Maja

Król Kalina

Puzio Justyna

 

Ic,IIc

 

II miejsce w kategorii teatralnej  na XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek "KOPA" 2011

 

Genowefa Sadowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 

 

 

11.

Staszak Oliwia

 

 

 

Teatr "Maska"

 

 

Ic

 

 

 

VIa, VIc

 

 

II miejsce w kategorii "Solista" na

XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „KOPA”2011

III miejsce w kategorii teatralnej na

XVII  Festiwalu Kolęd i Pastorałek

"KOPA" 2011

 

Genowefa Sadowy

 

 

 

Małgorzata Lisiecka

 

12

Zespół " ANIMALS"

VIa,Va

Wyróżnienie w kategorii wokalnej na XVII Festiwalu Kolęd i Pastorałek

"KOPA" 2011

 

Iwona Ciesiółka

Barbara

Biskupiak-Loks

 

 

Sukcesy uczniów 2009/2010


Sukcesy uczniów w konkursach

 

(międzygminne, powiatowe, wojewódzkie ogólnopolskie)

Konkurs

Sukces/uczeń

Opiekun

Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

III miejsce klasy IIIa


wyróżnienie za kreacje indywidualne : Marta Nowacka, Maja Przybylska, Aleksandra Choptowa


wyróżnienie dla zespołu Pin-eska


G. Sadowy





R. Kubat

VI Powiatowy konkurs plastyczny Jestem widoczny na drodze

wyróżnienie Michalina  Nowak ,Adam Klecha


K. Królikowska

XVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kopa

Laureat konkursu zespół Pin – eska

Wyróżnienie dla klasy IIIa


R. Kubat

G. Sadowy

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego  w sztafetowych biegach przełajowych

III miejsce dziewcząt

K. Strzelecki

Ł. Jędrusik


Ogólnopolski konkurs Słowo Daję

III miejsce Grzegorz Kędzierski

A. Kwiatkowska

Wojewódzki konkurs plastyczny Kartka choinką pachnąca


Laureatka konkursu Oliwia Piotrowska


H. Tomaszewska

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny Mistrz Arytmetyki

wyróżnienie Weronika Gawron

B. Kaniewska A. Bicka


IV Wojewódzki Konkurs Artystyczny ,,Frajda”

Nagroda za kreację aktorską Grzegorz Kędzierski kl.VI b

A.Kwiatkowska


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

,,Stypendiada”

Wyróżnienie

Krystian Szportun kl.III b                     Weronika Kustosz kl.II c



K.Kubicka

A.Trochowska

X Miejski Przegląd Szkolnych Zespołów Muzycznych,,Muzykolandia”

Wyróżnienie

zespół wokalny Art.-Ordo


Wyróżnienie

Zespół wokoalny Pin-Eska


Wyróżnienie

Zespół taneczny kl.II c


R.Kubat



R.Kubat




A.Trochowska

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

,,Klio-2009” –Ikarowe loty

kategoria: Test wiedzy

Laureat

Aleksandra Stępień kl. VI a

R.Raczyńska

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

,,Klio-2009” –Ikarowe loty


kategoria: Praca fotograficzna

Laureat

Kamil Nitka kl. VI c

R.Raczyńska

XV Wojewódzkie Forum Teatrów Szkolnych ,,Kurtyna

Nagroda indywidualna


za kreację aktorską Ewelina Witek kl.V b

A.Kwiatkowska

Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych ,,Teatr bez granic”

Nagroda główna

zespół teatralny ,,Fantazja”

A.Kwiatkowska



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

- Kangur

- Kangurek

Wyróżnienie Filip Staszak kl.III b


Bardzo dobry wynik

–Szymon Kozłowski kl.II c





K.Kubicka

M.Butowt


A.Trochowska

II Powiatowy Konkurs

,,Jestem bezpieczny – umiem pomagać innym

III miejsce w klasyfikacji drużynowej

Agata Pirowicz kl.VI c

Szymon Szwagrzyk kl.VI c

Karolina Rolirad kl.V c


R.Marciniak

M.Fojutowski

I Powiatowy Konkurs Plastyczny

IMPRESJE

Wyróżnienie Marta Szymańska kl.I b

K.Królikowska



I Powiatowy Konkurs Mitologiczny

,,Dzień na Olimpie

I miejsce Natalia Szol kl.V b


II miejsce Adam Januszewski kl.V b

A.Kwiatkowska

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej

,,Muzyczny plecak”

II miejsce w kateg. kl.I-III

zespół muzyczny z kl.III a

,,Słoneczka”

G. Sadowy

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej

,,Muzyczny plecak”

II miejsce w kateg.kl.IV-VI

zespół ,,Animals”

I. Ciesiółka

B.Biskupiak-Loks

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej

,,Muzyczny plecak”

Wyróżnienie w kateg.kl. I-III

zespół ,,Promyki”

K.Kubicka

H.Tomaszewska

Ogólnopolski Konkurs

,,Super klasa”

II miejsce klasa III b

K.Kubicka

Stypendia Wójta  za szczególne osiągnięcia


Uczeń

Osiągnięcia

Opiekun

Anita Ziółkowska

najlepszy absolwent

roku szkolnego 2009/2010

A. Kwiatkowska

Grzegorz Kędzierski

III miejsce

Ogólnopolski konkurs Słowo Daję

A. Kwiatkowska

klasa IIIa

III miejsce

Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

G. Sadowy

Marta Nowacka,

Maja Przybylska,

Aleksandra Choptowa

indywidualne wyróżnienia Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

G. Sadowy

Nicole Herbet

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny Poznajemy Dzieje Ziemi

Świetlica środowiskowa



Aleksandra Stępień

Laureat

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny  „ Klio 2009” – Ikarowe loty,  kategoria- test wiedzy.

R. Raczyńska

Kamil Nitka

Laureat

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny  „ Klio 2009” – Ikarowe loty,  kategoria- praca fotograficzna.

R. Raczyńska


Weronika Pilat

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs  Czytelniczy


G. Sadowy


Teatr Fantazja

III miejsce

Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych


A. Kwiatkowska

Agata Pirowicz

Karolina Rolirad

Szymon Szwagrzyk

III miejsce

II Powiatowego Turnieju Jestem bezpieczny- umiem pomagać innym

R. Marciniak

M. Fojutowski

Stypendia Radnych Powiatu


Sara Czoch kl.IV a


wyniki w nauce

Patrycja Marciniak kl.V c

wyniki w nauce





Sukcesy uczniów w konkursach

I semestr

(międzygminne, powiatowe, wojewódzkie ogólnopolskie)


Konkurs

Sukces/uczeń

Opiekun


Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

  • III miejsce klasy IIIa

  • wyróżnienie za kreacje indywidualne : Marta Nowacka, Maja Przybylska, Aleksandra Choptowa

  • wyróżnienie dla zespołu

Pin-eska


G. Sadowy






R. Kubat

VI Powiatowy konkurs plastyczny

Jestem widoczny na drodze

wyróżnienie Michalina Nowak,

Adam Klecha


K. Królikowska

XVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kopa

  • Laureat konkursu zespół

Pin – eska

  • Wyróżnienie dla klasy IIIa


R. Kubat


G. Sadowy

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w sztafetowych biegach przełajowych

  • III miejsce dziewcząt

K. Strzelecki

Ł. Jędrusik


Ogólnopolski konkurs

Słowo Daję

  • III miejsce Grzegorz Kędzierski



A. Kwiatkowska

Wojewódzki konkurs plastyczny Kartka choinką pachnąca


  • Laureatka konkursu Oliwia Piotrowska


H. Tomaszewska

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny

Mistrz Arytmetyki

  • wyróżnienie Weronika Gawron

B. Kaniewska

A. Bicka


Stypendia Wójta

za szczególne osiągnięcia


Grzegorz Kędzierski



III miejsce Ogólnopolski konkurs Słowo Daję

19 uczniów klasy IIIa

III miejsce Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

Marta Nowacka,

Maja Przybylska,

Aleksandra Choptowa

indywidualne wyróżnienia Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

Nicole Herbet

I miejsce Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny Poznajemy Dzieje Ziemi

 

img_4437.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 

Statystyka

Odsłon : 613184

Logowanie



Chór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016