Sukcesy uczniów 2009/2010


Sukcesy uczniów w konkursach

 

(międzygminne, powiatowe, wojewódzkie ogólnopolskie)

Konkurs

Sukces/uczeń

Opiekun

Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

III miejsce klasy IIIa


wyróżnienie za kreacje indywidualne : Marta Nowacka, Maja Przybylska, Aleksandra Choptowa


wyróżnienie dla zespołu Pin-eska


G. Sadowy





R. Kubat

VI Powiatowy konkurs plastyczny Jestem widoczny na drodze

wyróżnienie Michalina  Nowak ,Adam Klecha


K. Królikowska

XVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kopa

Laureat konkursu zespół Pin – eska

Wyróżnienie dla klasy IIIa


R. Kubat

G. Sadowy

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego  w sztafetowych biegach przełajowych

III miejsce dziewcząt

K. Strzelecki

Ł. Jędrusik


Ogólnopolski konkurs Słowo Daję

III miejsce Grzegorz Kędzierski

A. Kwiatkowska

Wojewódzki konkurs plastyczny Kartka choinką pachnąca


Laureatka konkursu Oliwia Piotrowska


H. Tomaszewska

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny Mistrz Arytmetyki

wyróżnienie Weronika Gawron

B. Kaniewska A. Bicka


IV Wojewódzki Konkurs Artystyczny ,,Frajda”

Nagroda za kreację aktorską Grzegorz Kędzierski kl.VI b

A.Kwiatkowska


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

,,Stypendiada”

Wyróżnienie

Krystian Szportun kl.III b                     Weronika Kustosz kl.II c



K.Kubicka

A.Trochowska

X Miejski Przegląd Szkolnych Zespołów Muzycznych,,Muzykolandia”

Wyróżnienie

zespół wokalny Art.-Ordo


Wyróżnienie

Zespół wokoalny Pin-Eska


Wyróżnienie

Zespół taneczny kl.II c


R.Kubat



R.Kubat




A.Trochowska

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

,,Klio-2009” –Ikarowe loty

kategoria: Test wiedzy

Laureat

Aleksandra Stępień kl. VI a

R.Raczyńska

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

,,Klio-2009” –Ikarowe loty


kategoria: Praca fotograficzna

Laureat

Kamil Nitka kl. VI c

R.Raczyńska

XV Wojewódzkie Forum Teatrów Szkolnych ,,Kurtyna

Nagroda indywidualna


za kreację aktorską Ewelina Witek kl.V b

A.Kwiatkowska

Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych ,,Teatr bez granic”

Nagroda główna

zespół teatralny ,,Fantazja”

A.Kwiatkowska



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

- Kangur

- Kangurek

Wyróżnienie Filip Staszak kl.III b


Bardzo dobry wynik

–Szymon Kozłowski kl.II c





K.Kubicka

M.Butowt


A.Trochowska

II Powiatowy Konkurs

,,Jestem bezpieczny – umiem pomagać innym

III miejsce w klasyfikacji drużynowej

Agata Pirowicz kl.VI c

Szymon Szwagrzyk kl.VI c

Karolina Rolirad kl.V c


R.Marciniak

M.Fojutowski

I Powiatowy Konkurs Plastyczny

IMPRESJE

Wyróżnienie Marta Szymańska kl.I b

K.Królikowska



I Powiatowy Konkurs Mitologiczny

,,Dzień na Olimpie

I miejsce Natalia Szol kl.V b


II miejsce Adam Januszewski kl.V b

A.Kwiatkowska

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej

,,Muzyczny plecak”

II miejsce w kateg. kl.I-III

zespół muzyczny z kl.III a

,,Słoneczka”

G. Sadowy

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej

,,Muzyczny plecak”

II miejsce w kateg.kl.IV-VI

zespół ,,Animals”

I. Ciesiółka

B.Biskupiak-Loks

IX Festiwal Piosenki Wakacyjnej

,,Muzyczny plecak”

Wyróżnienie w kateg.kl. I-III

zespół ,,Promyki”

K.Kubicka

H.Tomaszewska

Ogólnopolski Konkurs

,,Super klasa”

II miejsce klasa III b

K.Kubicka

Stypendia Wójta  za szczególne osiągnięcia


Uczeń

Osiągnięcia

Opiekun

Anita Ziółkowska

najlepszy absolwent

roku szkolnego 2009/2010

A. Kwiatkowska

Grzegorz Kędzierski

III miejsce

Ogólnopolski konkurs Słowo Daję

A. Kwiatkowska

klasa IIIa

III miejsce

Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

G. Sadowy

Marta Nowacka,

Maja Przybylska,

Aleksandra Choptowa

indywidualne wyróżnienia Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

G. Sadowy

Nicole Herbet

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny Poznajemy Dzieje Ziemi

Świetlica środowiskowa



Aleksandra Stępień

Laureat

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny  „ Klio 2009” – Ikarowe loty,  kategoria- test wiedzy.

R. Raczyńska

Kamil Nitka

Laureat

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny  „ Klio 2009” – Ikarowe loty,  kategoria- praca fotograficzna.

R. Raczyńska


Weronika Pilat

I miejsce

Międzyszkolny Konkurs  Czytelniczy


G. Sadowy


Teatr Fantazja

III miejsce

Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych


A. Kwiatkowska

Agata Pirowicz

Karolina Rolirad

Szymon Szwagrzyk

III miejsce

II Powiatowego Turnieju Jestem bezpieczny- umiem pomagać innym

R. Marciniak

M. Fojutowski

Stypendia Radnych Powiatu


Sara Czoch kl.IV a


wyniki w nauce

Patrycja Marciniak kl.V c

wyniki w nauce





Sukcesy uczniów w konkursach

I semestr

(międzygminne, powiatowe, wojewódzkie ogólnopolskie)


Konkurs

Sukces/uczeń

Opiekun


Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

  • III miejsce klasy IIIa

  • wyróżnienie za kreacje indywidualne : Marta Nowacka, Maja Przybylska, Aleksandra Choptowa

  • wyróżnienie dla zespołu

Pin-eska


G. Sadowy






R. Kubat

VI Powiatowy konkurs plastyczny

Jestem widoczny na drodze

wyróżnienie Michalina Nowak,

Adam Klecha


K. Królikowska

XVI Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Kopa

  • Laureat konkursu zespół

Pin – eska

  • Wyróżnienie dla klasy IIIa


R. Kubat


G. Sadowy

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w sztafetowych biegach przełajowych

  • III miejsce dziewcząt

K. Strzelecki

Ł. Jędrusik


Ogólnopolski konkurs

Słowo Daję

  • III miejsce Grzegorz Kędzierski



A. Kwiatkowska

Wojewódzki konkurs plastyczny Kartka choinką pachnąca


  • Laureatka konkursu Oliwia Piotrowska


H. Tomaszewska

VI Powiatowy Konkurs Matematyczny

Mistrz Arytmetyki

  • wyróżnienie Weronika Gawron

B. Kaniewska

A. Bicka


Stypendia Wójta

za szczególne osiągnięcia


Grzegorz Kędzierski



III miejsce Ogólnopolski konkurs Słowo Daję

19 uczniów klasy IIIa

III miejsce Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

Marta Nowacka,

Maja Przybylska,

Aleksandra Choptowa

indywidualne wyróżnienia Wojewódzki Przegląd Form Artystycznych Frajda

Nicole Herbet

I miejsce Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny Poznajemy Dzieje Ziemi