Sukcesy uczniów 2011/2012

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

ROK SZKOLNY 2011/2012

II PÓŁROCZE

L.P.

Nazwisko i imię

Kl.

Sukces

Opiekun

1

Kucia Szymon

Fila Dawid

 

VIb

VIb

 

II miejsce

w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w Tenisie Stołowym

Solec Kujawski 2012

 

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

2.

Kucia Szymon

Grzegorek Dawid

Łukaszewski Filip

Krasiński Kacper

Mielniczek Kacper

Przybylski Kacper

Fila Dawid

Kulas Jakub

Frontczak Patryk

Słaboszewski Mateusz

Wiesiołowski Borys

Dusza Filip

Dusza Mateusz

 

VIb

VIb

VIb

VIa

VIc

VIc

VIb

VIa

Va

Va

Va

Va

VIb

I miejsce

w Mistrzostwach Powiatu

w Minikoszykówce

 

Koronowo 2012

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

3.

Kucia Szymon

Łukaszewski Filip

Krasiński Kacper

Mielniczek Kacper

Przybylski Kacper

Fila Dawid

Kulas Jakub

Frontczak Jakub

Wiesiołowski Borys

Kaniasty Jan

Dusza Mateusz

 

VIb

VIb

VIa

VIc

VIc

VIc

VIa

Va

Va

VIb

VIb

VI miejsce

w Ćwierćfinale Wojewódzkim

w Minikoszykówce

Bydgoszcz 2012

Krzysztof Strzelecki

Łukasz Jędrusik

4.

Zespół "Słoneczka" : Oliwia Staszak, Marta Wysota, Maja Grzybowska, Julia Horoszczuk, Justyna Puzio, Dobrosława Tychmann, Julia Jaworska, Agata Silecka

IIc, IIIc

I miejsce

w kategorii

"Zespół Wokalny Klas I-III"

w XXVI Powiatowym Festiwalu

Zespołów Artystycznych

"HARFA 2012"

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy

5 Staszak Oliwia IIc

I miejsce

w kategorii " Soliści I-III"

w XXVI Powiatowym Festiwalu

Zespołów Artystycznych

"HARFA 2012"

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy
6. Gawron Weronika VIc

Finalistka

Wojewódzkiego Konkursu

Polonistycznego

Bydgoszcz 2012

 

Anna Kwiatkowska
7. Kaczmarek Aleksandra VIb

Finalistka

Wojewódzkiego Konkursu

Polonistycznego

Bydgoszcz 2012

 

Katarzyna Giżycka
8. Maria Kaniasty IIIb

Nominacja do następnego etapu w regionalnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki"Wygraj Sukces"

Toruń 2012


Krystyna Królikowska

 

9. Oliwia Staszak IIc

Wyróżnienie

w regionalnych eliminacjach

Ogólnopolskiego Konkursu

Piosenki "Wygraj Sukces"

Toruń 2012

 

 

Genowefa Sadowy

 

10.

Gabriela Kąkolewska

IIa

II miejsce

w Powiatowym Konkursie

Historycznym "Dzieje Polski"

IV Edycja-"Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego"

Kategoria plastyka

Bydgoszcz 2012


Krystyna Kubicka

 

11. Alicja Bączkowska IIIa

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie

Historycznym" Dzieje Polski"

IV Edycja - "Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego "

Kategoria plastyka

Bydgoszcz 2012


Lidia Gajda

 

12. Bartosz Rafiński IIIa

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie

Historycznym "Dzieje Polski

IV Edycja- "Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego"

Kategoria plastyka

Bydgoszcz 2012

Lidia Gajda

 

13. Jan Santus IIa

Wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie

Historycznym "Dzieje Polski

IV Edycja - "Od Mieszka I

Do Kazimierza Wielkiego"

kategoria wiedza historyczna

Bydgoszcz 2012


Krystyna Kubicka
14

Weronika Pilat

Michalina Borowiecka

Kamil Jurek

Va,

Vc,

VIc

II miejsce

w III Powiatowym Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie

- Śladami Przeszłości"

Nowa Wieś Wielka 2012


Renata Raczyńska

Katarzyna Nogala

Anna Kwiatkowska

15 Gabriela Kąkolewska IIa

Wyróżnienie

w Wojewódzkim Turnieju

Recytatorskim "Strofka"

Lubostroń 2012

 

Krystyna Kubicka

 

16 Małgorzata Pełelska IVb

I miejsce w kategorii klas IV

w konkursie literackim

"Świat widziany oczami kota"

zorganizowany  przez MDK nr 1

w Bydgoszczy

Anna Kwiatkowska

 

 

 

 

 

17 Weronika Gawron VIc

 

Wyróżnienie w kategorii klas VI

w konkursie literackim

"Świat widziany oczami kota"

zorganizowany przez MDK nr 1

w Bydgoszczy

 

Anna Kwiatkowska
18 Szymon Kozłowski IVc

 

Wyróżnienie

w kategorii "MALUCH"

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur" 2012

 

Barbara Kaniewska

 

19

 

Filip Staszak

 

Va

 

Wyróżnienie

w kategorii  'BENIAMIN"

w Międzynarodowym Konkursie

Matematycznym "Kangur" 2012

 

Barbara Kaniewska

 

 

 

 

20 Natalia Andryszak IVb

 

Wyróżnienie w Ogólnopolskim

Konkursie Historycznym

"MIX 2012"

 

 

Magdalena Horoszczuk
21 Filip Staszak Vb

 

I miejsce

w IX Powiatowym

Konkursie Matematycznym

"Matematyka jest wszędzie"

Brzoza 2012

 

Barbara Kaniewska

Honorata Pańka

22 Oliwia Jańczak IIa

I miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"

 

 

Krystyna Kubicka
23 Michalina Kołnierzak IIa

II miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

Matematyka innego wymiaru"


Krystyna Kubicka
24 Kacper Rolirad IIa

II miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Krystyna Kubicka
25 Agata Silecka IIc

IV miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Genowefa Sadowy
26 Kamil Kuczora IIc

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Genowefa Sadowy
27 Oliwia Goch IIa

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Krystyna Kubicka
28 Julia Horoszczuk IIc

X miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Genowefa Sadowy
29 Wiktoria Mielniczek IIIc

II miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
30 Martyna Bartoszak IIIc

III miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
31 Jakub Mielniczek IIIc

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
32 Adam Zadroga IIIc

VII miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Dzieci i Młodzieży

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Hanna Paetzke
33 Filip Staszak Vb

VI miejsce w Powiecie

w Matematycznych

Mistrzostwach Polski

Projekt:

"Matematyka innego wymiaru"


Honorata Pańka
34 Klaudia Siarkowska VIa

Wyróżnienie

w konkursie poetyckim

"Nie pisz do szuflady"

Solec Kujawski 2012


Małgorzata Lisiecka
35 Dominika Prochera VIa

I miejsce w szkole

laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Mitologicznego

"KLIO"

kategoria"test wiedzy"


Renata Raczyńska
36 Maja Przybylska Vb

I miejsce w szkole

laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Mitologicznego

"KLIO"

kategoria praca fotograficzna


Renata Raczyńska
37 Zuzanna Raczyńska IVa

I miejsce w szkole

laureatka Ogólnopolskiego

Konkursu Mitologicznego

"KLIO"

kategoria praca plastyczna

 

Magdalena Horoszczuk

I

PÓŁROCZE

LP.

Nazwisko i imię

Kl.

Sukces

Opiekun

1.

Słaboszewski Mateusz

Kucia Szymon

Dusza Filip

Dusza Mateusz

Grzegorek Dawid

Fila Dawid

Łukaszewski Filip

Kulas Jakub

Kaniasty Jan

Va

VIa

Va

VIb

VIb

VIb

VIb

VIa

VIb

I miejsce

w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

Szkół Podstawowych

Bydgoszcz 2011

w ramach programu

Jestem Kibicem przez duże K”

 

Mateusz Słaboszewski Najlepszym Strzelcem

 

Krzysztof Strzelecki,

Łukasz Jędrusik

2.

Zespół "Słoneczka"

 

kl.IIc

IIIc

II miejsce w kategorii 'MUZYKA"

w VI Wojewódzkim Konkursie Artystycznym "Frajda"

Bydgoszcz 2011

 

 

Genowefa Sadowy

3.

Staszak Oliwia

IIc

III miejsce w kategorii "Soliści"

w VI Wojewódzkim Konkursie

Artystycznym "Frajda"

Bydgoszcz 2011

Genowefa Sadowy

4.

Michalina Nowak

IVb

I miejsce w kategorii klas IV-VI

w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości

Teatralnej Jednego Aktora "Ja i ..."

Nowa Wieś Wielka 2011

Anna Kwiatkowska

5.

Małgorzata Pełelska

IVb

III miejse w kategorii klas IV-VI

w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości

Teatralnej Jednego Aktora " Ja i ..."

Nowa Wieś Wielka 2011

Anna Kwiatkowska

6.

Gabriela Kąkolewska

IIa

II miejsce w kategorii klas I-III

w I Powiatowym Przeglądzie Twórczości

Teatralnej Jednego Aktora " Ja i ..."

Nowa Wieś Wielka 2011

Krystyna Kubicka

7.

Anna Kosińska

IIIa

I miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Wiedzy o lesie" Tuczno 2011

 

Lidia Gajda

8.

Jan Ciesiółka

IIIb

I miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce "- kategoria plastyczna

Tuczno 2011


Krystyna Królikowska

9.

Alicja Bączkowska

IIIa

I miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce"- kategoria poetycka

Tuczno 2011

 

Lidia Gajda

10. Maksymilian Burak IIIa

II miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce"- kategoria poetycka

Tuczno 2011

 

Lidia Gajda
11

Wiktoria Wyrwa

IIIa

 

III miejsce w Międzygminnym Konkursie

"Las w sztuce"- kategoria poetycka

Tuczno 2011

 

Lidia Gajda

 

 

 

12 Alicja Bączkowska IIIa

wyróżnienie w IX Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2011

 

Lidia Gajda
13 Monika Bączkowska IIa

wyróżnienie w IX Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2011

 

Krystyna Kubicka
14 Jan Ciesiółka IIIb

wyróżnienie w IX Powiatowym

Konkursie Plastycznym

"Jestem bezpieczny na drodze"

Bydgoszcz 2011

 

Krystyna Królikowska
15 Zespół "Słoneczka" IIc

I miejsce w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek  "KOPA" 2012

kategoria "Jasełka" klasy I-III

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy
16 Teatr "Fantazja"

IVb, Va, Vb, VIb,VIc

II miejsce w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria "Jasełka" klasy IV-VI

Złotniki Kujawskie 2012

 

Anna Kwiatkowska
17 Zespół "TAKT" IVc

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria muzyczna

Złotniki Kujawskie 2012

 

Małgorzata Lisiecka
18 Zespół "Animals" IIIb, IVb,VIa,

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria muzyczna

Złotniki Kujawskie 2012

 

Barbara Biskupiak- Loks
19. Oliwia Staszak IIc

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria soliści

Złotniki Kujawskie 2012

 

Genowefa Sadowy
20 Justyna Puzio IIIc

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

i Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria soliści

Złotniki Kujawskie 2012

 

Małgorzata Lisiecka
21. Weronika Kustosz IVb

wyróżnienie w XVIII Festiwalu Kolęd

I Pastorałek "KOPA" 2012

kategoria soliści

Złotniki Kujawskie 2012

 

Małgorzata Lisiecka
22.

Weronika Pilat

Michalina Borowiecka

Kamil Jurek

Va, Vc,VIc

II miejsce

w III Powiatowym

Konkursie Mitologicznym

"Dzień na Olimpie - Śladami Przeszłośći"

Nowa Wieś Wielka 2012

 

Renata Raczyńska

Katarzyna Nogala

Anna Kwiatkowska