ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

KANGUR

KANGUR odbędzie się 22 kwietnia (najbliższy CZWARTEK) o godzinie 8:30 w formie zdalnej (online).

Proszę o wcześniejsze ZAINSTALOWANIE programu Adobe Acrobat Reader DC. Program ten jest darmowy i można go pobrać ze strony https://get.adobe.com/pl/reader/.

W dniu konkursu o godzinie 8:30 udostępnię poprzez POCZTĘ EDUPOLIS elektroniczny formularz karty odpowiedzi oraz plik z zadaniami zabezpieczony hasłem. Zapoznajcie się z instrukcją zawartą na karcie odpowiedzi. Plik z kartą odpowiedzi możecie zapisywać, zamykać i ponownie otwierać, o ile pole z imieniem i nazwiskiem jest PUSTE. Jeśli pole IMIĘ i NAZWISKO zostanie WYPEŁNIONE, to po zapisaniu i zamknięciu plik jest gotowy do przesłania.

O godzinie 8:55 otrzymacie na POCZTĘ EDUPOLIS hasło dostępu do pliku z zadaniami. Po rozkodowaniu pliku zwróćcie uwagę na to, czy macie właściwy zestaw zadań. Zadania rozwiązywać możecie przez 90 minut.

O godzinie 10:30 wypełnioną i nazwaną swoim IMIENIEM I NAZWISKIEM kartę odpowiedzi należy odesłać na adres:

barbara.kaniewska@edupolis.pl

Rodziców uczniów klas młodszych proszę o wsparcie w sprawach technicznych.

W przypadku problemów proszę kontaktować się ze mną poprzez TEAMS.

W najbliższy wtorek na pierwszej długiej przerwie (godzina 11:30) odbędzie się SPOTKANIE ORGANIZACYJNE na TEAMS dla wszystkich uczestników konkursu.

Powyższa instrukcja będzie również dostępna na stronie internetowej szkoły.

Barbara Kaniewska

Comments are closed.