ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Konsultacje nauczycieli

LP.NAZWISKO I IMIĘDZIEŃ KONSULTACJIGODZINA od/doSALA
1.Kaczówka BeataWtorek14.35 – 15.20 (co 2 tyg.) wł1
2.Nowak Barbarapiątek14.45-15.30(co 2 tyg)wł5
3.Marciniak Renatawtorek13.50 – 14.35 (co drugi tydzień)106
4.Ejsmont -Paciorek Katarzynaczwartek7.15 – 8.00 (co 2 tydzień)1
5.Szydełko-Łyczkowska Małgorzataponiedziałek14.45 – 15.30 (co drugi tydzień)3
6.Szydełko-Łyczkowska Małgorzataczwartek7.15 – 8.003
7.Urszula Dzierżawskapiątek7.15 – 7.50(co drugi tydzień)biblioteka
8.Krystyna Królikowskaczwartek8.55-9.,4017
9.Aleksandra Bickaponiedziałek ( drugi i czwarty w miesiącu)14.45 – 15.30104
10.Szmyt Ewapiątek14.45-15.30 (co 2 tyg ) wł.106
11.Woś Mariaczwartek
piątek (co 2 tygodnie)
13.50 – 14.35
14.45 – 15.30
103
117
12.Anna Kwiatkowskawtorek13.50 – 14.35119
13.Hanna Kozłowskapiatek10.45-11.3025
14.Marzena Rudzkaponiedziałek12.55 – 13.40117
15.Barbara Kaniewskaponiedziałek14:35- 15:20120
16.Marzena Szewczykowskawtorek7.15-8.00 (co 2 tydzień)116
17.Marcelina Wydranczwartek10:45-11:30pokój nauczycielski A
18.Mariusz Arndtczwartek10:45-11,30102
19.Szymon Górnyczwartek10:45-11:30pokój nauczycielski A
20.Barbara Włodarskaczwartek8;00- 8:45obok stołówki
21.Oliwia Szczygiełczwartek12.55-13.40 wg potrzeb 
22.Magdalena Horoszczukczwartek10.45-11.15obok stołówki
23.Honorata Pańkaczwartek12.55-13.40104
24.Małgorzata Lisieckawtorek14,45- 15,30sala nr3
25.Marta Olszewskapiątek10.45-11.30kantorek wf
26.Łukasz Jędrusikpiątek8.55-9.40kantorek wf
27.Krzysztof Stzeleckipiątek9.50-10.35kantorek wf
28.Ewa Kujawaponiedziałek (co drugi tydzień)14.45 – 15.30103
29.Hanna Santusponiedziałek13:50-14:45 wg potrzebobok stołówki
30.Agata Batorskaśroda08:55 – 09:40pokój nauczycielski A
31.Daria Urbaniakwtorek10.45-11.30pokój nauczycielski A
32.Krystyna Kubickaśroda10.45-11.30pokój nauczycielski A
33.Tomaszewska Hannaponiedziałek9.40-10.35pokój nauczycielski A
34.Daniel Karpińskiponiedziałek13.50- 14.35kantorek wf
35.Wiesława Radzikowskawtorek8.00 – 8.45pokój nauczycielski A
36.Alina Malickaśroda13.50 – 14.352
37.Barbara Biskupiakśroda13.50 – 14.35118
38.Iwona CiesiółkaWtorek14.45-15.30118
39.Ryszard KubatCzwartek9.50-10.35