ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

Mikołajkowo – świąteczny prezent dla Celinki od społeczności Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Wielkiej

Zbliżą się Mikołajki oraz piękny czas Świąt Bożego Narodzenia.

Celinka Andrzejewska z Szubina, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni, chciałaby mieć szansę, tak ja inne dzieci cieszyć się na nachodzącą co roku gwiazdkę.  Cena terapii genowej, która może uratować  Celinkę  to  koszt  9 mln 600 tyś zł. Czas działa na niekorzyść małej Celinki, bo terapia najlepiej skutkuje, gdy podana zostanie dzieciom do 13 kg wagi.  Dziewczynka waży już 10 kg. Nadal brakuje prawie 6 milionów złotych. Jest to kwota ogromna, dlatego tylko solidarna pomoc wielu ludzi o dobrych  sercach – nawet najdrobniejsze wpłaty oraz  rozpowszechnienie akcji, może dać Celince szansę na życie. 

Zróbmy Mikołajkowy prezent Celince i pomóżmy jej rodzicom w zbiórce pieniędzy na leczenie wpłacając pieniądze na skarbonkę „Mikołajkowy prezent dla Celinki od Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Wielkiej”  

https://www.siepomaga.pl/prezentodspnww

 jak również udostępniając stronę zbiórki w mediach społecznościowych.

 Pokażmy jak wielkie serca ma społeczność naszej szkoły i miejscowości. Liczy się każda złotówka.

Poprzedni

Następny

Comments are closed.