Ogólnopolski Internetowy i Interaktywny Konkurs Matematyczny MAKS MATEMATYCZNY

W czwartek 8 października 2020r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Internetowy i Interaktywny Konkurs Matematyczny MAKS MATEMATYCZNY – szczebel wojewódzki i ogólnopolski.

Zadaniem konkursowym uczestników konkursu było  samodzielne rozwiązywanie  zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych.

W przypadku tego samego wyniku punktowego, o miejscu decydował najlepszy wynik ze wszystkich zadań, a jeśli ten był równy, to czas jego osiągnięcia.

Poniżej prezentujemy listę naszych uczniów, którzy zajęli miejsca od 1 do 5 na szczeblu wojewódzkim w swoich kategoriach wiekowych:

Kategoria – klasy II SP

Michał Chabel  – 1 miejsce w województwie

Franciszek  Florczyk – Gostumski –  2 miejsce w województwie

Laura Ćwierdzińska – 3 miejsce w województwie

Kategoria  – klasy III SP

Tobiasz Dziemitko – Gwiazdowski – 2 miejsce w województwie

Kategoria – klasy IV SP

Grzegorz Orzechowski – 1 miejsce w województwie

Aron Wyskiel – 2 miejsce w województwie

Kategoria – klasy V SP

Kuba Kubiak – 2 miejsce w województwie (dodatkowa nagroda: bezpłatny udział w kolejnej edycji konkursu)

Oskar Andrzejewski – 5 miejsce w województwie

Kategoria – klasy VI SP

Weronika Myszka – 4 miejsce w województwie

Kategoria – klasy VII

Julia Stachel – 2 miejsce w województwie

Kategoria – klasy VIII

Marta Paciorek – 2 miejsce w województwie (dodatkowa nagroda:  czasopismo Logi – Mix)

O wynikach wyżej wymienionych uczniów na szczeblu ogólnopolskim  oraz o wynikach pozostałych uczniów biorących udział w konkursie, uczniowie zostaną poinformowani przez wychowawcę klasy lub nauczyciela matematyki.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymają dyplomy z podziałem na dyplomy za udział, za wynik dobry i za wynik bardzo dobry.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.