ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:00

tel. 881231207

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

„PACZUSZKA DLA MALUSZKA” – ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ADWENTOWEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ

W imieniu Fundacji Małych Stópek serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkoły do udziału w zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka” dla podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych tj. Placówki Interwencyjnej i Placówki Specjalistyczno-Terapeutycznej w Bydgoszczy.

Od dnia 6 grudnia w holu szkoły pod choinką będzie wyznaczone miejsce do składania potrzebnych darów: szamponów, kremów, oliwek, mydełek, pampersów, emolientów, chusteczek oraz proszków i płynów do prania. Każdy kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie proszony jest o pozostawienie przygotowanej paczuszki, a w zamian może zabrać papierową bombkę.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku promującego naszą akcję: https://www.youtube.com/watch?v=4l7TBUh3ZOs  

Nie zapomnijmy w czasie bożonarodzeniowych przygotowań o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących!

Z adwentowym pozdrowieniem „Pan jest blisko!”

Koordynatorzy akcji:

  Wiesława Radzikowska i Marzena Rudzka

Comments are closed.