ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

Tydzień mózgu w świetlicy

W dniach od 15 do 19 marca dzieci zapisane do świetlicy miały okazję uczestniczyć w zajęciach zaplanowanych z okazji „Tygodnia mózgu”. Poznawaliśmy niezwykłe właściwości mózgu, oglądaliśmy iluzje optyczne. Zmagaliśmy się z zagadkami słownymi i logicznymi – trenując nasz mózg. Poznaliśmy też ruchy, które korzystnie wpływają na mózg. Dowiedzieliśmy się, co warto jeść, aby ten ważny organ był dobrze odżywiony i stworzyliśmy na ten temat plakat. 

Dla wszystkich uczniów i ich rodziców została stworzona multimedialna prezentacja, a w niej wiele ciekawych materiałów i konkurs. (link do prezentacji, w której zamieszczone są odpowiedzi do pytań konkursowych poniżej)

Wyniki konkursu.

Bezbłędne odpowiedzi w kategorii bajki przesłali – Emilia Kinal (2a), Lenia Skirzewska (3b), Hubert Skirzewski (1c)

W kategorii przysłowia – Jessica Herbert (7b),  Lenia Skirzewska (3b), Hubert Skirzewski (1c)

Gratulujemy.

Zapraszamy do fotorelacji.

Comments are closed.