Lotto nagroda za 3

  1. Darmowa Ruletka Po Polsku: Korzystanie z sortowania przez dewelopera będzie również przydatne tutaj, ponieważ 14 różnych dostawców zasila opcje live dealera.
  2. Polskie Kasyna Online Z Darmowymi Automatami - Poniżej wymieniliśmy nagrody za każdą kombinację pięciu symboli.
  3. Rodzaje Gier W Kasynie: Pierwsza kolumna liczb to rozkład punktowy.

Wygrania w lotto

Darmowe Spiny Royal Spins Bez Depozytu
Jest to podstawowa procedura, którą stosuje się w każdym kasynie.
Bingo Za Darmo Gra
Jeśli odblokujesz drugi, otrzymasz 5 darmowych obrotów, a drugi najniższy symbol diamentu zamieni się w Symbol Wild.
Jak na grę z tak prostymi zasadami, istnieje naprawdę wiele odmian i zachęcamy do zapoznania się z możliwościami.

Strategia kasyna w Polsce

Bonus W Kasynie 10
Czasami tak jest znacznie bardziej prawdopodobne niż nie, lub odwrotnie, ale zawsze istnieją tylko dwa możliwe wyniki do wyboru.
Graj W Hazard W Kasynie
Weź sumę wpłaconej kwoty i otrzymanego bonusu.
Caesars Slots Automaty Do Gry W Kasynie

ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

tel. 881231207

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Przyjaciele Szkoły

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej
w Nowej Wsi Wielkiej składają podziękowania:
Radzie Rodziców – kadencji 2017/2018
pod przewodnictwem Pani Magdaleny Szal
za realizację kolejnych inicjatyw:

1. organizację w dniu 18 listopada 2017 r.  12-tej akcji charytatywnej – zabawy andrzejkowej

oraz

2. organizację w dniu 3 lutego 2018 r.  13-tej akcji charytatywnej – zabawy karnawałowej

Kolejny już raz Organizatorzy oraz Goście, którzy odpowiedzieli na ich zaproszenie wykazali się ogromnym sercem i hojnością. Rada Rodziców powiększyła swoje konto o pokaźne kwoty: 6 200,00 zł z pierwszej zabawy oraz 2 520,00 zł z drugiej zabawy.

Po wstępnych ustaleniach z prezydium Rady Rodziców pozyskane środki planujemy wydać  na  przystosowanie istniejących i nowych pomieszczeń na potrzeby świetlicy szkolnej, w której funkcjonować będą strefy aktywności dostosowane do potrzeb uczniów w różnych kategoriach wiekowych.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zabawy karnawałowej.


Radzie Rodziców – kadencji 2016/2017
pod przewodnictwem Pani Magdaleny Szal

za organizację w dniu 25 lutego – 11-tej zabawy charytatywnej. Tym razem dzięki zaradności Organizatorów i hojności osób bawiących się na ostatniej tegorocznej zabawie karnawałowej udało się pozyskać aż 4.300zł.Przekazane przez Radę Rodziców środki zostaną przeznaczone na montaż rolet na dużej sali gimnastycznej.

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zabawy karnawałowej.


Radzie Rodziców – kadencji 2016/2017
pod przewodnictwem Pani Magdaleny Szal

za organizację w dniu 19 listopada – 10-tej zabawy charytatywnej. Z kolejnej już tego typu inicjatywy Rodzicom udało się pozyskać aż 3.300zł.Przekazane przez Radę Rodziców środki zostaną przeznaczone w całości na zakup kilkunastu zestawów klocków NUMICON służących kształtowaniu skomplikowanych pojęć matematycznych w  klasach I-III.  Dziękujemy również wszystkim uczestnikom zabawy andrzejkowej.


Radzie Rodziców – kadencji 2015/2016pod przewodnictwem Pani Magdaleny Szal

za zorganizowanie  zabawy andrzejkowej dla społeczności lokalnej . Dziękujemy również wszystkim osobom, które zechciały uczestniczyć w tej imprezie i jednocześnie przyczyniły się do wsparcia działalności szkoły. Dochód z zabawy: 3600 zł. zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego


Radzie Rodziców – kadencji 2014/2015
pod przewodnictwem Pani Magdaleny Szal

za zorganizowanie  zabawy andrzejkowej dla społeczności lokalnej w  dniu 22 listopada 2014 r. Dochód  z tej imprezy, podobnie jak z poprzedniej zostanie przeznaczony na utworzenie multimedialnej pracowni językowej w naszej szkole. W ten sposób każdy uczeń bezpośrednio będzie  mógł doświadczyć ogromnego zaangażowania Rodziców  na rzecz podnoszenia jakości edukacji w naszej placówce.


Pani Agnieszce Kubickiej i Pani Magdalenie Pieniążek
Radzie Rodziców klasy 2 c

za podjęcie wraz z innymi rodzicami i ludźmi dobrej woli działań, mających na celu wsparcie naszej uczennicy Pauliny Trzajna  w rehabilitacji.


Panu Arkadiuszowi Szal

za  przekazanie materiałów budowlanych (kleju do glazury) na remont szatni w-f przy małej sali gimnastycznej.


Radzie Rodziców – kadencji 2011/2012 2013/2014
pod przewodnictwem Pani Magdaleny Szal

za aktywne włączanie się w życie szkoły poprzez realizację swoich inicjatyw   i wsparcie nauczycieli w realizacji ich działań (między innymi):

-wspieranie nauczycieli w organizacji konkursów szkolnych oraz wyjazdów edukacyjnych

-samodzielne organizowanie konkursów okolicznościowych dla uczniów

– inicjowanie i realizowanie akcji charytatywnych na rzecz dzieci naszej szkoły

– współorganizowanie z samorządem uczniowskim imprez

– organizowanie dla społeczności lokalnej imprez, z których dochód przeznaczany był na działalność statutową szkoły.

Bardzo się cieszymy, że jako społeczność szkolna po raz kolejny na przestrzeni kilku ostatnich lat doświadczamy dużego zaangażowania i wsparcia ze strony Rodziców, którzy dzięki swoim inicjatywom są prawdziwymi partnerami szkoły i przyjaciółmi  dzieci. 


Radzie Rodziców – kadencji 2010/2011

za zorganizowanie charytatywnej zabawy andrzejkowej w  dniu 27 XI 2010 r. W imieniu wszystkich Rodziców- Przewodnicząca Rady Pani Anna Kwiatkowska cały dochód z imprezy przeznaczyła na wsparcie szkoły w  jej dążeniu do polepszania bazy dydaktycznej.


Firmie TRIBO sp. z o. o. z Nowej Wsi Wielkiej

za przekazanie szafy do pracowni matematycznejDzięki temu darowi możemy przechowywać i eksponować pomoce dydaktyczne  do nauczania matematyki, zakupione między innymi z funduszy unijnych.


Radzie Rodziców -kadencji 2009/2010

za ufundowanie mebli do nowej części stołówki szkolnej, zestawu lektur i słowników oraz wsparcie szkoły w organizacji konkursów, uroczystości szkolnych.


Firmie „STYLDREW” z Dziemion

za przekazanie płyt meblowych, z których wykonano  nowe półki do biblioteki szkolnej.


Panu Mieczysławowi Wysińskiemu z Nowej Wsi Wielkiej

za współpracę ze szkolnym Kołem Przyrodniczym.  Pan Mieczysław Wysiński  jest emerytowanym pracownikiem Lasów Państwowych. Przez długi czas pełnił funkcję Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Bydgoszczy, a w ostatnich latach był wykładowcą w Wyższej Szkole Ochrony Środowiska w Bydgoszczy. Już od paru lat pan Mieczysław chętnie i bezinteresownie współpracuje ze Szkolnym Kołem Przyrodniczym. Uczestniczy jako prelegent w terenowych zajęciach szkolnych. Z wielkim zaangażowaniem opowiada uczestnikom wycieczek przyrodniczych na temat funkcjonowania ekosystemu leśnego, jego bioróżnorodności oraz nieocenionej roli leśników w gospodarowaniu zasobami przyrody. Wspólnie z Panem Mieczysławem uczniowie obserwują las w różnych porach roku i z wielką uwagą poszerzają wiedzę przyrodniczą, wykraczającą poza ramy programu szkolnego.


Nadleśnictwu Solec Kujawski

za długoletnią  współpracę. Już od wielu lat nasza szkoła współpracuje z Nadleśnictwem Solec Kujawski . Przedstawiciele Nadleśnictwa uczestniczą w przyrodniczych imprezach szkolnych: ,,Dzień Drzewa”, ,,Tydzień Kolorów”, ,,Dzień Ziemi”, konkursach ,,Potyczki Przyrodnicze” oraz innych okolicznościowych imprezach. Założyliśmy na terenie boiska, szkolne arboretum dzięki  pozyskanym sadzonkom różnych gatunków drzew. Jednak największym owocem współpracy naszej szkoły z Nadleśnictwem Solec Kujawski jest dydaktyczna ścieżka przyrodnicza ,,Buczyna”, której uroczyste otwarcie miało miejsce w 2004 roku. Na trasie ścieżki odbywają się bardzo ciekawe zajęcia terenowe z udziałem leśników. Owocem przyjaźni naszej szkoły z Nadleśnictwem Solec Kujawski jest też bogata baza dydaktyczna o tematyce przyrodniczo-leśnej: albumy, foldery,przewodniki, mapy, tablice poglądowe, książki edukacyjne itp. Pracownicy Nadleśnictwa najczęściej goszczący w naszej szkole to: Panie : Alina Siedlecka i  Gabriela Marcinek oraz Panowie: Jakub Siedlecki, Marek Grzywacz, Mirosław Kokociński, Błażej Wełnitz i Józef Tkaczyk


Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Wsi Wielkiej

za wszelką pomoc i zaangażowanie w organizację Festiwalu Piosenki Wakacyjnej „Muzyczny Plecak”, pokazy strażackie w „Tygodniu Kolorów” oraz  czuwanie nad bezpieczeństwem wolontariuszy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Accessibility Toolbar