Rok szkolny 2020/2021 za nami

,, Być starszym to marzenie dzieci

A przecież czas tak szybko leci.

Mija godzina za godziną

Nim się spostrzegłeś rok upłynął!”

Jan Brzechwa

Czas wyjątkowych wyzwań już za nami.  To był niezwykły rok szkolny, w którym  odpowiedzialność, samodzielność  i wytrwałość okazały się tak ważne. Dzisiaj uczniowie odebrali nagrodę za swoja pracę.

Kolejni absolwenci opuścili mury naszej szkoły. W uroczystym pożegnaniu  uczniów klas ósmych  uczestniczyła pani dyrektor Justyn Łukaszewicz, pani wicedyrektor Hanna Paetzke , pani wicedyrektor Honorata Pańka oraz  wychowawcy klas . Uroczysty apel prowadziły uczennice klasy siódmej  Liliana Janiak i Kinga Śpica. W  czasie  apelu nastąpiło  przekazanie sztandaru koleżankom i kolegom z klas siódmych. Nowy poczet tworzą  chorążowie – Jarosław Pełelski  i Wiktor Truchan oraz asysta –  Paulina Nowicka, Julia Stachel, Marcelina Strąpoć  i Karolina Zarębska. W dalszej części nastąpiło ślubowanie uczniów klas ósmych    i wręczenie świadectw. Nagrodę dla Najlepszego Absolwenta  odebrała uczennica klasy 8 c – Marta Paciorek.

„Żegnaj, kochana szkoło!

Witajcie – góry i morze!

Nawet w małego wróbelka

wstąpi dziś sokół i orzeł.”

„Biegnijmy w łąki kwieciste,

w trawy wysokie do kolan,

w lasy zielone i bujne,

w złociste, srebrzyste pola.”

Będą to już kolejne wakacje, podczas których musimy bardziej dbać o nasze zdrowie i pamiętać o obostrzeniach. Dlatego odpoczywając po trudach nauki, pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie

Życzenia od klas drugich dla starszych kolegów i koleżanek – proszę kliknąć ten link

Drodzy Uczniowie!

Dziękujemy  za wspólna pracę, wielkie i małe sukcesy. Przed Wami czas odpoczynku. Spędźcie nadchodzące wakacje radośnie i bezpiecznie.

Do zobaczenia we wrześniu !