ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

Wirtualne nagranie chóru szkolnego

Od kwietnia br. chór szkolny działał wirtualnie. Wszystkim chórzystom brakowało cotygodniowych spotkań na próbach w szkole. Nie było to dla nas przeszkodą, żeby nadal pracować i muzycznie się rozwijać. Ćwiczyliśmy i śpiewaliśmy online na platformie Teams. Dość szybko zrodził się pomysł, żeby wspólnie coś nagrać. Postanowiliśmy przygotować nową piosenkę- ,,Dni których nie znamy” z repertuaru Marka Grechuty. Uczyliśmy się jej na zajęciach online i ćwiczyliśmy samodzielnie w domach z nagranym podkładem muzycznym. Żeby przygotować wspólne nagranie, każdy z chórzystów musiał do przygotowanego podkładu nagrać w domu swoją partię wokalną. To nowe i niełatwe zadanie było nas ciekawym muzycznym doświadczeniem. Efekty naszej pracy można wysłuchać na przygotowanym nagraniu. Jego montażem zajął się Pan Szymon Górny, któremu bardzo dziękujemy za pomoc. Życzymy wszystkim miłego odbioru.

Daria Urbaniak z chórzystkami

Comments are closed.