ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU „ EKOLOGICZNA BOMBKA MATEMATYCZNA”

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas I- VIII naszej szkoły mieli możliwość połączenia matematyki i ekologii z magią Świąt poprzez udział w Szkolnym Konkursie “Ekologiczna bombka matematyczna”.

Przyświecało nam hasło: „Lubimy recykling i tworzenie czegoś z niczego”.

W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych dla wszystkich uczniów klas 1-8 i przejściu w zdalny tryb nauczania konkurs przyjął postać konkursu fotograficznego i przeprowadzony został w formie elektronicznej.

Zadaniem Uczestników konkursu było wykonanie zdjęcia swojego projektu ekologicznej bombki matematycznej. Fotografia miała przedstawiać wykonaną bombkę i autora pracy, który ją w dowolny sposób prezentuje.

Bombki mogły być dowolnymi bryłami. Mogły być wykonane w przestrzennym formacie, w dowolnej technice (klejone, składane na sucho, orgiami, gotowa praca plastyczna itp.) i koniecznie z materiałów recyklingowych.

Jury konkursowe starało się bardzo skrupulatnie i rzetelnie oceniać prace biorąc pod uwagę przede wszystkim zgodność z tematyką, stopień trudności, pracochłonność oraz walory artystyczne.

Miło nam poinformować, że tytuły laureata konkursu zdobyli:

I miejsce – AMELIA KUSTOSZ – klasa 8D

II miejsce – SZYMON MICHAŁOWSKI – klasa 7E

III miejsce – OLIWIA GRZELIŃSKA – klasa 5A

Wyróżnienie – Iga Ciechacka – klasa 2B, Julian Grzeliński – klasa 4B, Maja Dziankowska – klasa 7B, Martyna Wesołowska – klasa 7C

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac konkursowych.

Tekst. M. Woś

Comments are closed.