ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Zajęcia dodatkowe

l.p.NAZWA ZAJĘĆDZIEŃ TYGODNIAGODZINA NAUCZYCIEL PROWADZĄCYSALAA- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                  WI- własna inicjatywa
1koło matematyczne kl 7wtorek14.45-15.30A.Bicka w zast za E.Kujawa120A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
2koło matematyczne kl 8środa14.45-15.30A.Bicka w zast za E.Kujawa104A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                 
3zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j.polski kl. 4wtorek12.55-13.40R.Raczyńska114A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
4zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j.polski kl. 5środa12.55-13.40R.Raczyńska114A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
5zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j.polski kl. 6czwartek13.50-14.35R.Raczyńska119A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
6zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j.polski kl. 7środa8.00-845R.Raczyńska119A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
7zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j.polski kl. 8poniedziałek14.45-15.30R.Raczyńska119A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                 
8zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  I-IIIponiedziałek10.45-11.30Królikowska Krystyna114A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
9zajecia korekcyjno-kompensacyjne I-IIIponiedziałek12.55-13.40Królikowska Krystyna114A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
10Logopedia – rewalidacja kl.6cponiedziałek7.45 -8.45A.Kwiatkowska25A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
11Logopedia – rewalidacja kl.6 bczwartek13.40 -14.40A.Kwiatkowska25A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
12Logopedia – rewalidacja kl.Icśroda10.40 – 11.40A.Kwiatkowska25A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
13Logopedia – rewalidacja kl.4aczwartek8.45- 9.45A.Kwiatkowska25A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
14Logopedia – rewalidacja kl.I cpiątek11.35-12.35A.Kwiatkowska25A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                 
15Rewalidacjaponiedziałek14.45-15.45K. Ejsmont – Paciorek114A – wynikające z organizacji arkusza
16Rewalidacjaczwartek7.45 – 8.45K. Ejsmont – Paciorek114A – wynikające z organizacji arkusza
17Rewalidacjapiątek11.50 – 12.50K. Ejsmont – Paciorek114A – wynikające z organizacji arkusza
18koło polonistyczneśroda14.45 – 15.30Małgorzata Szydełko-Łyczkowska120WI – własna inicjatywa
19Dodatkowe zajęcia dla klasy 8C przygotowujące do egzaminu  z matematykitermin ustalany na bieżącotermin, forma (stacjonarnie/zdalnie), godzina ustalane na bieżącoM. WośWI – własna inicjatywa
20Konsultacje – zdalnietermin na prośbę uczniów/ klasy/rodziców godzina ustalana na bieżącoM. WośWI – własna inicjatywa
21chór kl.4-8 (on-line)termin ustalany na bieżącogodzina ustalana na bieżącoD.UrbaniakWI – własna inicjatywa
22Rewalidacjaponiedziałek14.40 – 15.40Renata Marciniak114A – wynikające z organizacji arkusza
23Rewalidacjaczwartek7.45 – 8.45Renata Marciniak114A – wynikające z organizacji arkusza
24Rewalidacjawtorek11.50 – 12.35Krystyna Królikowska25A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
25Rewalidacjaczwartek10.30 – 11.30Krystyna Królikowska25A – wynikające z organizacji arkusza
26Koło  biologiczno-chemicznepiątek ( co  drugi  piątek)13.45-14.30Ewa  Szmyt106WI – własna inicjatywa
27Konsultacje z języka polskiego kl.8B,8C- wsparcie w przygotowaniu do egzaminutermin na prośbę ucznia, klasy, rodzicaforma zdalna – godzina ustalana  na bieżąco, według potrzebUrszula DzierżawskaWI – własna inicjatywa
28Konsultacje – zdalnetermin na prośbę ucznia, klasy, rodzicatermin i godzina ustalana na bieżącoAleksandra BickaWI – własna inicjatywa
29Rewalidacjaponiedziałek13.45-14.45Magdalena Horoszczuk117A – wynikające z organizacji arkusza
30Rewalidacjawtorek12.45-13.45Magdalena Horoszczuk117A – wynikające z organizacji arkusza
31Rewalidacjaczwartek12.50-13.50Magdalena Horoszczuk117A – wynikające z organizacji arkusza
32Rewalidacjaponiedziałek10.30 – 11.30Małgorzata Kunicka107A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
33Rewalidacjaponiedziałek11.50 – 12.50Małgorzata Kunicka107A – wynikające z organizacji arkusza
34Rewalidacjawtorek10.30 -11.30Małgorzata Kunicka107A – wynikające z organizacji arkusza
35Rewalidacjaczwartek8.45 – 9.45Małgorzata Kunicka107A – wynikające z organizacji arkusza
36Rewalidacjapiątek9.20 – 10.20Małgorzata Kunicka107A – wynikające z organizacji arkusza
37Rewalidacjapiątek10.30 – 11.30Małgorzata Kunicka107A – wynikające z organizacji arkusza
38Rewalidacjawtorek, środa12:45 – 13:45; 11:45 – 12:45J.Rzemek-Błochowicz25A – wynikające z organizacji arkusza
39Rewalidacjaponiedziałek, wtorek9:50- 10:35J.Rzemek-Błochowicz114A – wynikające z organizacji arkusza
40Logopediaponiedziałek9:50 – 10:35Hanna SantusA- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
41Logopediawtorek8:00- 8:45; 11:50-12:35Hanna SantusA- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
42LogopediaŚroda10:45-11:30Hanna SantusA- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły                
43Logopediaczwartek10:45-11:30Hanna SantusA – wynikające z organizacji arkusza
44Logopediapiątek9:50-10:35;1045-11:30Hanna SantusA – wynikające z organizacji arkusza
45koło programowania kl. 7środa14:45-15:30Szymon Górny121a – wynikające z organizacji arkusza
46koło programowania 3awtorek12:55 – 13:40Szymon Górny121a – wynikające z organizacji arkusza
47koło programowania 3bśroda12:55 – 13:40Szymon Górny121a – wynikające z organizacji arkusza
48koło programowania 3cśroda09:50 – 10:36Szymon Górny121a – wynikające z organizacji arkusza
49zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze matematyka kl. 4środa13.50-14.35Honorata Pańka118A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły
50zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze matematyka kl. 6czwatrek13.50-14.35Honorata Pańka118A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły
51zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze j.polski kl. 7czwartek8.00-8.45Honorata Pańka118A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły
52zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze  matematyka kl. 8środa14.45-15.30Honorata Pańka106A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły
53zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze matematyka kl. 5wtorek12.55-13.40Honorata Pańka117A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły
54Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. VI awtorek8.00 – 8.45Iwona Puzio122A- wynikające z arkusza organizacji pracy szkoły
55Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. VI d,ewtorek8.55 – 9.40Iwona Puzio122A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
56Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. VI bwtorek12.55 – 13.40Iwona Puzio122A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
57Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. VII awtorek14.45 – 15.30Iwona Puzio122A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
58Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne kl. VII bczwartek8.00 – 8.45Iwona Puzio122A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
59zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze  dla klasy 1a i 1bwtorek11.50 – 12.35Daria Starczewska114A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
60zajęcia dydaktyczno wyrównawcze dla klasy 2b, 2c,3cczwartek11.50 – 12.35Justyna Łukaszewicz101A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
61zajęcia dudaktyczno- wyrównawcze dla klasy 2a, 3bczwartek9.50-10.35Hanna Kozłowska114A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły
62zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla klasy  1c, 1dpiątek11.50 – 12.35Hanna Kozłowska114A – wynikające z organizacji arkusza pracy szkoły