POKAZ EKO MODY

W ramach szkolnej akcji z okazji obchodów Dnia Ziemi odbył się konkurs Ekologiczny Pokaz Mody. Celem konkursu było nie tylko rozwijanie kreatywności i aktywności uczniów, ale również propagowanie prawidłowych postaw ekologicznych, podniesienie świadomości ekologicznej oraz nabywanie umiejętności selektywnej zbiórki odpadów.

Uczniowie dali popis swojej wyobraźni i stworzyli  bardzo pomysłowe stroje z materiałów przeznaczonych do recyklingu: z folii, papieru, gazet, tektury, nakrętek. Jury postanowiło przyznać w konkursie następujące nagrody:

I miejsce: Zofia Kunda kl. 4a

II miejsce ex aequo: Oliwia Słuja kl. 1b, Lena Cebula kl.1d, Hanna Uszczewska kl.2a

III miejsce ex aequo: Alicja Kafara kl.2c, Konrad Kuczora kl.1b, Lena Ćwierdzińska kl.2a

Wyróżnienia: Julia Kogut kl.2a, Amelia Burzyńska kl.1b, Ula Matyjasik kl.1b

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy! Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z nadesłanymi zdjęciami.

Joanna Rzemek-Błochowicz

Daria Starczewska