ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

tel. 881231207

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

tel./fax: 52/3812-314

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Zajęcia dodatkowe

ROK SZKOLNY 2023/24

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nazwa zajęć Klasa/grupa Dzień/godzina Sala 
HANNA KOZŁOWSKA KOŁO GIER PLANSZOWYCH 1A  IIsemestr, wtorek9.45-10.30 02 
Agnieszka Domańska Dominika Jankowska Zajęcia taneczne z elementami fitnessu i zumby dla najmłodszych ,,Skacz, baw się i tańcz”    
3. Wiesława Radzikowska Ks. Ryszard Trzaskawka Eucharystyczny Ruch Młodych 4 i 5c Piątek  13.50 – 14.35  
4. Barbara Kaniewska Koło matematyczne 5a Środa 13:00-13:45 102 
5. Batorska A. , M. Kałuża  Jestem e-Twinnerem 2a, 2c    
6. Marzena Szewczykowska Młodzi historycy – koło historyczne 6b,c Czwartek 13.55-14.40 
7. Barbara Włodarska Zajęcia rozwijające umiejętności strategii- Bąbel Matematyczny 3a   
8. Ewa Kujawa Liga zadaniowa 6c Wtorek 13.55-14.40  
9.  Katarzyna Giżycka, Małgorzata Szydełko – Łyczkowska “Wystawię ekran i wyświetlę film” – koło filmowo – dyskusyjne 4-8 Co druga środa                       13.55 – 14.40  
10 Katarzyna Ejsmont – Paciorek Koło geograficzne 5-8 Co II  Czwartek 14.45 – 15.30  
11. Roksana Fojutowska   Magdalena Wełnitz Koło gier planszowych/edukacyjnych dzieci ze świetlicy szkolnej Co drugi wtorek  13.00 – 13.45 Co drugi poniedziałek 8.00- 8.45  
12. Szymon Górny Koło Szachowe 4-8 Wtorek 13:55 – 14:40  
13. Łukasz Jędrusik Koło Relaksacyjne 6-8   
14.  Monika Kaźmierczak Koło Czytelnicze 3-6   
15. Małgorzata Lisiecka Izabela Nowak Koło Regionalne 4-8   
16. Anna Kwiatkowska Koło Polonistyczne 6-7 poniedziałek 8.00 – 8.45 
17. Marta Olszewska Gry i zabawy sportowe    
18. Marzena Rudzka Koło misyjne – Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci 2-5 poniedziałek 13.55-14.40 
19. Urszula Dzierżawska Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne 5c poniedziałek 7.15-8.00 
20. Daniel Karpiński Koło – gry i zabawy zespołowe 4-8 Poniedziałek środa 14:45-15:30 14:00-15:30 
21. Mariusz Arndt Koło Gier  6a Środa 7:30-8:00 
22. Iwona Ciesiółka Nauka gry na gitarze 3c Wtorek 12:35-13:15 
23. Barbara Biskupiak Zajęcia koła języka angielskiego wspierające realizację programu CLIL pt. “Świat w dwóch językach” 3a Wtorek 8.50 – 9.35 
24 Alina Malicka Nauka angielskiego przez zabawę. Pomoc w nauce 4d piątek 13.55.14.40 

Accessibility Toolbar