ul. Ogrodowa 1, 86-060 Nowa Wieś Wielka

e-mail: spnww@nowawieswielka.pl

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły Wicedyrektor

tel./fax 52/3812-859

tel. 881231233

Wicedyrektor

Intendent

tel./fax: 52/3812-314

Świetlica

Godziny: 06:00 - 16:30

tel. 881231207

Sekretariat Budynek B Dyrektor Szkoły

tel./fax 52/3812-859 spnww@nowawieswielka.pl

Sekretariat Budynek A Wicedyrektor / Intendent

ul. Ogrodowa 1

86-060 Nowa Wieś Wielka

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

OFERTA PRACY

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

ogłasza nabór na stanowisko woźnego

1. Warunki zatrudnienia:

  1. miejsce pracy – Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej
  2. forma zatrudnienia – umowa o pracę,
  3. wymiar zatrudnienia – pełny etat,
  4. praca od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Szkoły.

2. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

  1. posiada obywatelstwo polskie,
  2. posiada co najmniej wykształcenie podstawowe oraz kwalifikacje do zajmowania tego stanowiska,
  3. posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  4. nie była karana (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),
  5. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  6. stan zdrowia pozwala na pracę na ww. stanowisku.

3. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

  1. umiejętność dobrej organizacji pracy,
  2. poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność),
  3. łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
  4. umiejętność zgodnej pracy w zespole, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność,
  5. prawo jazdy kat. B,
  6. uprawnienia elektryczne (podnoszą wartość oferty).

4. Zakres zadań i obowiązków (ogólnie):

  1. opieka nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu szkolnego oraz nad urządzeniami instalacyjnymi, łącznie ze sprzętem ppoż,
  2. przeprowadzanie prac remontowo-malarskich w zakresie podstawowym (drobne naprawy tynków, malowanie pomieszczeń),
  3. dbanie o systematyczny wywóz nieczystości i innych odpadów,
  4. pomoc przy organizacji wydarzeń szkolnych,
  5. utrzymywanie w porządku boiska szkolnego, terenów zielonych, chodników, schodów, odśnieżanie terenu szkolnego,
  6. wykonywanie prac związanych z awariami (np. naprawa urządzeń sanitarnych, hydraulicznych, elektrycznych),
  7. prace naprawcze związane ze sprzętem szkolnym,
  8. obsługa elektronarzędzi (np. wiertarki, wkrętarki, kosiarki, pilarki, nożyc do żywopłotu),
  9. kontrola sprawności urządzeń i sprzętu szkolnego,
  10. utrzymywanie w czystości pomieszczeń technicznych, gospodarczych,
  11. współpraca z pozostałymi pracownikami pedagogicznymi i niepedagogicznymi przy realizacji ich zadań,
  12. wykonywanie innych poleceń dyrektora wynikających z organizacji pracy placówki oraz potrzeb placówki w ramach zakresu czynności.

5. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. życiorys (CV),
  2. kwestionariusz osobowy,
  3. oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz korzysta z pełni praw publicznych i posiada zdolność do czynności prawnych,
  4. oświadczenie kandydata, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (RODO), w celach przeprowadzenia naboru.

6. Informacje dodatkowe:

  1. Druki ww. oświadczeń oraz kwestionariusza osobowego do pobrania z sekretariatu szkoły lub ze strony www.spnww.polskaszkola.pl.
  2. Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie szkoły lub kierować na adres:
    Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, ul. Ogrodowa 1 86-060 Nowa Wieś Wielka z dopiskiem na kopercie: „Nabór na stanowisko woźnego”.
  3. Termin składania ofert: 27 marca 2024 r.  do godziny 12.00.
  4. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi osobami, z którymi przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną.
  5. Oferty odrzucone, które nie zostaną odebrane w terminie 14 dni od zakończenia naboru, zostaną komisyjnie zniszczone.

Dyrektor szkoły

Justyna Łukaszewicz

Comments are closed.

Accessibility Toolbar