StartAktualnościAKCJA "ZACZYTANI.ORG"

AKCJA "ZACZYTANI.ORG"

W maju klasa 3b na zajęciach podejmowała tematy dotyczące książek. Uczniowie dowiedzieli się, jak powstaje książka i jak zostaje się pisarzem. Napisali swoją klasową książkę. Poznali niepełnosprawnego poetę i autora ksiązki „Dlaczego nie wiem”, Wiktora Okrój. Właśnie wtedy narodził sie pomysł, by wziąć udział w akcji pod nazwą zaczytani.org.  Akcja ta polega na zbieraniu książek i przekazywaniu ich dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy przebywają w szpitalach, domach dziecka i innych ośrodkach. 19 czerwca zawieźliśmy cztery skrzynki książek do Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji, przyniesli książki i maskotki. Sprawiliście dzieciom wielką radość.

DZIĘKUJEMY.

Tekst: Lidia Gajda-Orlińska

Załączniki:
Pobierz (Podziekowanie.pdf)Podziekowanie.pdf[ ]352 Kb
 
_dsc9760.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości 

Statystyka

Odsłon : 625161

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016