Podsumowanie 12. wyjazdu


30 października uczestnicy projektu „Wędrujemy z muzyką po Bydgoszczy” podsumowali dwunasty wyjazd do stolicy województwa. Tym razem po pięknej lekcji w Filharmonii Pomorskiej uczniowie udali się do Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 przy ul. Szubińskiej.Jak zwykle gospodarze przyjęli nas bardzo życzliwie i pokazali dzieciom to, co interesuje je najbardziej, czyli wojskowe samoloty. W jednym z nich nawet każdy uczeń zasiadł za sterami.Nie dziwi więc jury fakt, że do konkursu zgłoszono kilka makiet samolotów.Po ilości prac sądzić należy, że wyjazd bardzo się dzieciom podobał i wywarł na nich duże wrażenie.

Oto relacja z wręczenia nagród.

Tekst: Lidia Gajda

PREZENTACJA PRAC

 
_dsc9755.jpg

 

OKE Gdańsk

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Statystyka

Odsłon : 629998

LogowanieChór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016