StartOferta edukacyjnaKonkursyKonkursy zewnętrzne

Konkursy zewnętrzne

Konkursy zewnętrzne zaplanowane na rok szkolny 2014/2015

Udział uczniów w konkursach zewnętrznych

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mistrz arytmetyki” w Ostromecku

IV-VI

A. Bicka

Grudzień

 

Mistrzostwa Matematyczne „Matematyka innego wymiaru”

II-VI

L. Gajda-Orlińska,
K. Kubicka,
H. Tomaszewska

Wg harmonogramu

 

Liga zadaniowa

V-VI

B. Kaniewska

Listopad-maj

 

Międzygminny konkurs „Zmagania z Królową Nauk” w Białych Błotach

VI

B. Kaniewska

II półrocze

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

II-VI

A. Bicka,K. Królikowska

Marzec

 

Konkurs KO matematyka

V-VI

A. Bicka, B. Kaniewska,
H. Pańka

Wg harmonogramu

 

Konkurs KO język polski

V-VI

R. Raczyńska, M. Lisiecka, A. Kwiatkowska, K. Giżycka

Wg harmonogramu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs Literacki organizowany przez MDK nr 1

IV-VI

R. Raczyńska, M. Lisiecka, A. Kwiatkowska, K. Giżycka

Kwiecień / maj

Międzyszkolny konkurs czytelniczy

I-VI

I. Nowak, H. Kozłowska

Wg harmonogramu

Wojewódzki konkurs recytatorski ,,Strofka”- Lubostroń

I-VI

Wszyscy chętni nauczyciele - koordynator  H. Tomaszewska

Wg harmonogramu

Konkurs „Ojczyzny-Polszczyzny”

IV-VI

R. Raczyńska, M. Lisiecka, A. Kwiatkowska, K. Giżycka

II półrocze

Konkurs KO przyroda

V-VI

H. Santus, H. Pańka

Wg harmonogramu

 

Konkurs przyrodniczy „EKOTEST”

IV-VI

H. Santus, H. Pańka

Wg harmonogramu

Konkurs KO j. angielski

V-VI

B. Biskupiak-Loks,
P. Michałek

Wg harmonogramu

Konkurs języka angielskiego „Fox”

IV-VI

B. Biskupiak-Lok,
I. Ciesiółka

Marzec

Zespołowy konkurs języka angielskiego

SP Fordon

IV-VI

B. Biskupiak-Lok,
I. Ciesiółka

Czerwiec

Konkurs Historyczny „Dzieje Polski”

I-III

L. Gajda-Orlińska,
K. Kubicka,
H. Tomaszewska

Marzec-
kwiecień-maj

Konkurs Historyczny organizowany przez ZS nr 7

IV-VI

R. Raczyńska

Październik /

listopad

Konkurs powiatowy Kolęd
i Pastorałek ,,Kopa”.

 

I-VI

Wszyscy  chętni  nauczyciele

Wg harmonogramu

Archidiecezjalny Konkurs Religijny „Mój Anioł Stróż jest wyjątkowy”

I-III

IV-VI

W. Radzikowska, M. Rudzka

Wg harmonogramu

Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej
w Jaksicach

I-III

IV-VI

W. Radzikowska, M. Rudzka, M. Lisiecka

Wg harmonogramu

Ogólnopolski Konkurs „Napisz Błogosławionemu Księdzu Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz”

III-VI

M. Rudzka, W. Radzikowska

Wg harmonogramu

Powiatowy przegląd Twórczości Artystycznej „Harfa” w Złotnikach Kujawskich

I-VI

D. Urbaniak

Wg harmonogramu

Wojewódzki Konkurs Artystyczny „Frajda” Bydgoszcz

I-VI

D. Urbaniak

Wg harmonogramu

Zawody sportowe :

  • Pluszowy Miś
  • Piłka nożna
  • Koszykówka
  • Siatkówka
  • Biegi sztafetowe

 

 

I-III

IV-VI

IV-VI

IV-VI

IV-VI

Ł. Jędrusik, K. Strzelecki

 

Wg harmonogramu

Galileo

j. niemiecki

IV-VI

A. Batorska

Wg harmonogramu

Daf-Kenner

j. niemiecki

IV-VI

A. Batorska

Wg harmonogramu

Panda

j. niemiecki

IV-VI

A. Batorska

Wg harmonogramu

 

img_4425.jpg

OKE Gdańsk

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Statystyka

Odsłon : 600707

Logowanie



Chór Szkolny 2016/2017


Chór Szkolny 2015/2016